אם חשקה נפשכם במשחק מרוצים טוב לאחרונה , הרי שלא ניתן למצוא אחד כזה. אם נמתין עוד כמה חודשים, בוודאי נתקל בחדש של EA, הממשיך לסדרה המצליחה, Need for Speed Most Wanted. חברת EA חשפה את הבונוסים אשר יקבלו הלקוחות אשר יזמינו מראש את המחשק, ואלו, אם לומר את האמת, שווים במיוחד.

ראשית, המזמינים מראש את המשחק יקבלו עדכון בחינם למהדורה המוגבלת (Limited Edition), שמציעה "נקודות מהירות" כפולות לארבע השעות הראשונות של המשחק מרובה המשתתפים (Multiplayer), ושתי מכוניות על שיפתחו לשימוש מוקדם יותר מבדרך כלל: Porsche 911 Carrera S 2012, ו-Maserati GranTurismo MC Stradale. כמו כן, לבעלי המהדורה המוגבלת ייפתחו אפשרויות שיפורי ביצועים מיוחדות.

המזמינים מראש יוכל לקבל את אחת מחבילות הבונוס שהחברה מציעה:

Speed Pack: הכוללת את ה-Caterham Superlight R500 בצבע מיוחד (Satin Black), אפשרות לשיפור הצמיגים לצמיגי מסלול לצורך אחיזת כביש טובה יותר, ואת שיפור ה-Lightweight Chassis שמאפשר להגיע למהירויות שיא. (זו, יש לציין, החבילה האהובה עלינו)

Strike Pack: הכוללת את ה-Mercedes-Benz SL 65 AMG בצבע מיוחד (Satin Black) ואת שיפור ה-Power Pack Powertrain לשיפור ביצועי המנוע וההאצה לצורך הגעה למהירויות גבוהות, וחבילה לשיפור הצמיגים, כך שקשה יהיה להסיט אתכם מן המסלול, בשם Re-inflating Tyres.

Power Pack: הכוללת את ה-Ford F-150 SVT Raptor בצבע מיוחד (נכון, Satin Black), ושיפור בשם Reinforced Chassis כדי שהרכב יוכל לספוג יותר פגיעות מבלי לההרס, ושיפור בשם Nitrous Dump לביצוע קפיצות גדולות או להקלת העניינים כאשר הרכב של המתחרה לא מוצא חן וברצוננו  "להוציא" אותו אל מחוץ למירוץ.

קרא עוד:  פתיחה מוצלחת ל-The Outer World, בדרך גם ל-Switch

Need for Speed Most Wanted הוא הממשיך למשחק המקורי והמצליח (בעל אותו שם) משנת 2005. במשחק, המטרה היא לטפס אט אט ברשימה השחורה עד שתהפכו למבוקשים ביותר ברחבי העיר. המשחק יהיה זמין ל-PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox 360 ולמחשב האישי, ב-30 לאוקטובר באמריקה ובראשון לנובמבר באירופה. (מקור)