המפיצה EA משיקה את השירות Origin Access, שירות בתשלום חודשי קבוע של 5 דולר בחודש המאפשר לבעלי המחשב האישי לקבל משחקים בחינם, הנחות וגישה מוקדמת למשחקים של המפיצה.

שירות ה-EA Access הושק לפני כשנה וחצי על-גבי קונסולת ה'אקסבוקס וואן' (Xbox One) של מיקרוסופט וכעת אחרי פיילוט מוצלח למדי, EA מביאה את השירות גם לבעלי המחשב האישי עם האפשרות לרכוש מנוי ל-Origin Access ודרך אתר החברה ניתן לראות כי השירות מעניק גישה ל'כספת' (The Vault) – אוסף הולך וגודל של משחקים המופצים על-ידי EA וזמינים להורדה בחינם כשבכספת כרגע ניתן למצוא כותרים כמו Battlefield Hardline, Dragon Age Inquisition, FIFA '15, The Sims 3 ועוד; ניתן להתנסות בגרסה מוגבלת בזמן (Time Trials) במשחקים חדשים מספר ימים טרם תאריך היציאה הרשמי, כשהמחשק הראשון ממנו החברה תיתן טעימה מוקדמת הוא משחק הפלטפורמה Unravel וכן מנויים לשירות ייהנו מהנחה של 10% ברכישת תכנים כמו משחקים או תוכן נוסף להורדה ברכישה מ-Origin, החנות המקוונת של EA.

Origin Access מצטרף לשורה של שירותים בתשלום חודשי אשר נפוצים יותר בעולם הקונסולות כמו Xbox Live Gold או PlayStation Plus המאפשר לבעלי קונסולת האקסבוקס או פלייסטיישן (PlayStation), בהתאמה, לשחק באופן מקוון, מעניק משחקים בחינם ועוד יכולות.

השירות Origin Access מיועד לבעלי מחשבים אישיים מבוססי חלונות (Windows) בלבד ולא זמין כרגע בישראל.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.