חברת EA Sports שיחררה השבוע רשמית את משחק הכדורגל הפופולרי, פיפא 13. המשחק החדש הושק במקביל למגוון הפלטפורמות (בהמשך) וזכה למספר שדרוגים מהמשחק הקודם, כאשר הוא מביא שליטה שונה ומשחקיות אחרת משהכרנו.

EA הציגה את 1st  Touch Control בה הוא מבטל מגע כמעט מושלם של השחקן בכדור ויוצר הזדמנות למגנים להחזיר את הכדור ולנצל כדורים תועים ונגיעות חלשות. גורמים כגון לחץ הגנתי, מסלולו של הכדור ומהירות של של המסירה גורמים יחדיו להצלחת השחקן. גם האינטלגנציה המלאכותית שופרה והפכה למתחוכמת יותר וגורמת לשחקנים לנתח את המשחק, לעבוד קשה יותר וחכם יותר כדי לשבור את ההגנה.

כוכב המשחק על העטיפה הוא ליאונל מסי, אשר סיפק השראה לחווית המשחק, אשר הביא את אפשרויות הכדרור החדשות, הגורמות לשחקן לחוות את החופש, לשלוט ומחייבות להיות יצירתיים יותר בהתקפה. כך להתמודד עם יריב תוך כדי התנועה עם הכדור הדורשים נגיעות קלות ומדויקות כדי להתחמק מהיריב או להחזיק את הכדור לפרקי זמן ארוכים יותר והרבה יותר קשה ומסוכן בהזדמנויות אחד-על-אחד.

במשחק ניתן גם לנהל את הקבוצה האהובה שלכם, לשחק בטורנירים נבחרים, או להתמודד עם הקושי של המאמן במצב קריירה.

את המשחק ניתן להשיג כבר היום לפלטפורמות. Xbox360, PS3, Wii, Wii U, PS Vita וכמובן גם ל-PC, כשמחירו מתחיל ב-199 ש”ח לגרסת המחשב ועד 299 ש”ח לגרסת הקונסולות.

להורדת הדמו, היכנסו לכאן.

קרא עוד:  המהדורה הניידת של Apex Legends תגיע בשנה הבאה

וידאו: FIFA 13 Gameplay

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.