באלקטרוניק ארטס (EA) מרוצים מאוד מהיציאה לדרך של משחק הכדורגל החדש שלהם FIFA 13. למעשה, לפי החברה, מדובר בהשקת משחק הספורט הגדולה ביותר אי פעם, כשכמובן הם מתייחסים לכל הפלטפורמות אליהן הושק המשחק ביחד. בחברה מספרים כי המשחק, שהושק לפני שלושה ימים, זכה ליותר ממליון הזמנות מראש ביותר מ-123 מדינות, ושאת הדמו שלו – עבור ה-PlayStation 3, Xbox וה-פיסי – הורידו לא פחות מ-4.6 מליון פעמים. ב-EA אומרים שמדובר בגידול של יותר מ-40% בהשוואה להורדות של הדמו של FIFA 12.

גם הביקורות המקצועיות עומדות בינתיים לצידה של יצרנית ומפיצת המשחקים המובילה. האתר metacritic, בדף שאוסף ציוני ביקורות של גרסת ה-PS3 של המשחק, הציגו ציון ממוצע של 87 נקודות מ-18 ביקורות חיוביות ואחת שלילית. ציון המשתמשים נמוך הרבה יותר, עם זאת, ועומד על 6.6 מתוך 10.

"אם אתם אוהבים כדורגל או FIFA באופן כללי, קשה לדמיין משחק שאתם תהנו ממנו יותר השנה", נכתב בסיום הביקורת ב-IGN. ב-T3 היו קצת יותר ממותנים וכתבו: "כלל הנראה FIFA 13 הוא יותר שיפור מאשר מהפכה, אבל עדיין מדובר בהדמיית הכדורגל החזקה ביותר בשוק".

מה אתם חושבים?

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.