עד לא מזמן, אפקטים של 3D, עשן מהצמיגים, והשתקפויות, היו שמורים לקונסולות המשחק החזקות או למחשבים שמצויידים היטב, אך עם חשיפתו של הטריילר הראשון של המשחק השלישי בסדרת המרוצים המצליחה Real Racing, חברת EA מראה לנו שעם קצת רצון, ניתן להביא את הטכנולוגיות הכי חדשות ואת הגרפיקה הכי מרהיבה אלינו לסמארטפון.

אם אנו נזכרים בהרגשה שהייתה לנו אחרי הטריילר הראשון של Heavy Rain ל-PlayStation 3, זו הייתה ההרגשה של "ואוו, לאן הגענו"? אחרי שסיימנו לצפות בטריילר, אנו בספק אם הלשון שלכם תישאר בתוך הפה. יתרה מכך, רבים בוודאי יעלו את ההשערה הישראלית המצויה: "זה רק סרטון, במשחק עצמו זה בטוח לא נראה ככה". EA ידועה כיצרנית משחקי מרוצים טובים למדיי (במיוחד התלהבנו מ-Need For Speed: Most Wanted שנחשף לאחרונה), והטריילר רק מחזק את הטענה. בטריילר נראות 21 מכוניות פורשה נלחמות על המקום הראשון, וכדי להשיג אותו הן רומסות אחת את השנייה (מה שמראה שעל מודל הנזקים יש עוד עבודה) ומעיפות אחת את השנייה מהמסלול.

אין הרבה מידע לגביי תאריך שחרור המשחק או הפלטפורמות אליהן יגיע, אך אנו מצפים שהוא יושק בחודשים הקרובים ל-AppStore ול-Google Play יחדיו. האם זהו המשחק הנייד הכי מרהיב אי פעם בסמארטפון, והאם באמת יראה ככה? רק הזמן יגלה. בינתיים, תתרווחו על הספה, ותיהנו מהטריילר המדהים. (מיותר לציין שמומלץ לצפות בו ב-1080P)

קרא עוד:  לוג׳יטק השיקה את העכבר האלחוטי G604 עם סוללה לחצי שנה