אפליקציית הדרופבוקס ל-iOS עודכנה היום לגרסה חדשה (1.5) והיא מביאה איתה פיצ׳ר מרכזי שהיווה את ההבדל בין גרסת האנדרואיד ל-iOS: העלאת תמונות או סרטוני וידאו שצולמו מהמצלמה ישירות לשרתי האחסון של דרופבוקס ללא כל צורך לכניסה לאפליקציה.

לא ברור לנו מה גרם לצוות של דרופבוקס להיזכר לשים את האופציה הזאת בגרסת ה-iOS לאפליקציה שלה דווקא עכשיו, או שמא אפל מנעה ממנה את האפשרות הזו ובעקבות אפשרויות השיתוף החדשות ב-iOS 6 (יש אפשרות לשתף תמונות שהגיעו אליכם דרך אפליקציית ההודעות גם לאפליקציות צד 3 ישירות), אך כעת זה אפשרי ובדרופבוקס עדכנו את האפליקציה ישירות, וזה אפילו נתמך ב-iOS 5.

מלבד החידוש הזה, כעת ניתן להעלות קובץ בכל גודל כלשהו לדרופבוקס ללא כל הגבלת גודל והזזת ומחיקת כמה קבצים במקביל. העדכון זמין כעת להורדה דרך ה-App Store לבעלי מכשירים עם iOS 4 ומעלה.

סטרימינג לאנדרואיד
בעלי האנדרואיד 4.0 ישמחו לגלות בגרסה חדשה ששוחררה השבוע לפליי סטור כי ניתן מעתה ניתן להציג סרטונים ותמונות בסטרימינג ישירות מהענן מבלי הצורך להוריד אותם קודם לכן למכשיר. כך נמצא מגוון סוגי קבצים נתמכים כמו avi, mp4, mkv, ו-m4v. הסטרימינג זמין גם דרך WiFi וגם דרך 3G אך כמובן דרך WiFi תמיד עדיף גם כדי שמהירות הגלישה תהיה גבוהה יותר ושלא תפגע בוידאו וגם כדי לא לגמור את חבילת הגלישה.