אין מה לומר, משרד הפטנטים הסיני גמיש מאוד כשזה נוגע להפרת פטנטים של חברות, ומסיבה זו מרשות לעצמן יצרניות רבות, אשר על שמן של רובן מעולם לא שמעתם, לקחת מוצרים קיימים ולהפוך אותם למשהו מעט יותר ביזארי.

ה-PlayStation Vita היא אכן קונסולה מלהיבה: חזקה, עמוסת טכנולוגיה, ומה לא. הבעיה היחידה שלה, כפי שניתן לשמוע מהמבקרים, היא מערכת ההפעלה שלה שלוקה בחסר ורק מדגישה את העובדה שסוני היא חברת חומרה ולא תוכנה. אם חשקה נפשכם ב-PlayStation Vita עם מערכת הפעלה משופרת, הרי שתשמחו לדעת שמצאנו עבורכם אחת מבוססת אנדרואיד, רק שזו לא PlayStation Vita, אלא בן הדוד הסיני שלה: הכירו את Droid X360.

ה-Droid X360 הוא מוצר של חברה סינית בשם Xunlong מ-Shenzhen, וכמו שניתן לראות, היא קונסולת משחקים, שדומה באופן מפתיע בעיצוב שלה ל-PlayStation Vita, מבוססת אנדרואיד. יש לה הרבה במשותף עם הקונסולה המקורית, אך גם המון הבדלים בין השניים.

לקונסולה מעבד עוצמתי בתדר של 1.5GHZ (אם כי הוא לא מרובע ליבות כמו במקרה של ה-PlayStation Vita) שיכול להריץ כל משחק אנדרואיד אפשרי, והיא מגיעה עם Ice Cream Sandwich, גרסת האנדרואיד ה(כמעט)אחרונה. כמו שאמרנו, לקונסולה אין מעבד מרובע ליבות, או מסך מגע אחורי, אך היא כן מתפארת במסך מגע בגודל 5 אינץ', זוג מצלמות, יציאת HDMI, ובנוסף, זיכרון מובנה של 8GB, דבר בו ה-Vita נופלת בהתחשב בעובדה שהיא דורשת כרטיס זיכרון מיוחד (ויקר) תוצרת סוני.

קרא עוד:  ניאנטיק מגבירה את המאמצים נגד רמאי Pokémon GO

החלק הטוב ביותר בקונסולה, אם תשאלו אותנו, הוא העובדה שהיא מגיעה עם כמה וכמה אימולטורים מובנים, תשעה ליתר דיוק, שיאפשרו לנו להריץ משחקים ישנים ונוסטלגיים. האימולטורים המגיעים מאפשרים לשחק במשחקים של: Nintendo 64, Sony PlayStation, Game Boy Advance, Game boy Color, NES/FC, SNES, SEGA Mega Drive , SEGA Game Gear.

סוני היקרה, ראי זאת כרמז ל-PlayStation Vita 2.

וידאו: כך Droid X360 נראית במציאות