להגדיל ולהקטין תמונות ולבצע זום מעל דפי-האינטרנט מעולם לא נראו טבעיים וזורמים יותר ומאז צאתו של ה-iPhone. כל מכשיר מגע נמדד על-פי הרף הגבוהה ש-Apple הציבה ומכשיר מגע נוסף שכזה הוא ה-Nexus One של גוגל, הממשיך לייצר כותרות שליליות והפעם בגזרת מחוות הרב-מגע או המולטי-טאצ'. האתר Android Centeral ביצע השוואה בין ה-Droid Incredible ל-Nexus One ששניהם מיוצרים על-ידי HTC ומצא כי ה-Incredible מגיב באופן טוב יותר לנגיעות במסך בכלל ומחוות רב-מגע בפרט.

חיישן המגע של ה-Nexus One, בדומה למכשירים קודמים של HTC, הוא ה-ClearPad2000 של חברת Synaptics המסוגל לזהות מחוות רב-מגע, אך נראה כי לחיישן ישנה בעיה לזהות תנועת אצבעות אשר מצטלבות בניהן, וכפי שניתן לראות בסרטון הוא "מבלבל" או מחליף בין האצבעות, כך עלולות להתפרש מחוות מסוימות אחרות והממשק לא יתנהג כפי שאנו מצפים ממנו.

לעומת זאת במכשיר ה-Incredible, האנשים הטובים ב-HTC החליטו להשתמש בחיישן Atmel maXTouch שעל-פי הצהרות היצרן מסוגל לזהות מספר בלתי מוגבל של נגיעות (בו-זמנית), בעל צריכת חשמל משופרת ורמת דיוק גבוהה במיוחד, ואכן מבדיקה שערך האתר ניתן לראות שה-Incredible מגיב במהירות ובדיוק רב, לעומת אחיו הממותג גוגל.

מעניין אם גוגל תתייחס לסוגיה והאם תשחרר עדכון תוכנה אשר ישפר מהירות התגובה והדיוק של מסך המגע במכשיר, שאמור היה להיות, מכשיר הדגל של הפלטפורמה.

קרא עוד:  תוספת נמוכה: HMD הכריזה על Nokia 2.2 - עם AI לכולם

מקור.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.