הנקסוס 1. כבר שודרג ל-2.2

אחרי ש-HTC הכריזה כי החלה בהפצת שדרוג לאנדרואיד 2.2 עבור מכשיר ה-Deisre שלה, גם מוטורולה וסמסונג משחררות את העדכונים למכשיריהם, כשבמוטורולה זהו ה-Droid ובסמסונג זהו ה-Galaxy S. כפי שהבטיחה ממש לפני מספר ימים, סמסונג UK כבר צייצה בטוויטר שלה כי השדרוג יהיה מוכן בחודש ספטמבר, בעוד כחודש בלבד. זאת לאחר שרבים שאלו מתי העדכון המיוחל יגיע. לא בטוח שהעדכון יחול גם על המכשיר שיגיע ארצה.

מוטורולה מצידה ממשיכה לתמוך במכשיר ה-Droid, המצליח ביותר שלה בתחום האנדרואיד, זאת למרות שכבר השיקה את ה-Droid X באותה הרשת. החברה הודיעה כי כבר משבוע הבא העדכון יהיה זמין ללקוחות Verizon, ואפילו סיפקה קובץ הסבר על המערכת החדשה (זהירות! קובץ PDF). מה קורה לגבי ה-Milestone בארץ? תשאלו את סלקום.

אחרונה היא שוב HTC, כאשר גם מכשיר הדגל שלה ברשת 4G בארה”ב, ה-Evo יקבל את השדרוג בסוף החודש, או לייתר דיוק ב-31.08. העדכון ישלח “באוויר” ויוצע ללקוחות החברה על ידי הודעה מהמכשיר המבקש לשדרג. יש לזכור כי השדרוג אינו מוחק את מידע של המשתמש מהמכשיר, ואף ניתן להמשיך ולהשתמש בו בזמן השדרוג, כך כתבה Sprint.

פרט ל-Desire שגילה לנו חומרה חבויה בדמות צילום וידאו 720p, לאף אחד מהמכשירים הללו לא צץ פתאום פיצ’ר חדש, אך מה שבטוח, הם יפעלו יותר מהר עם פחות באגים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.