פחות מחודשיים לאחר שנמכרה לזינגה בשווי של 200 מיליון דולר, אפליקציית הציור Draw Something סובלת כפי הנראה מירידה משמעותית במספר המשתמשים בה. מידע שהתקבל מצביע כי ישנה ירידה של כמעט 5 מיליון משתמשים יומיים תוך חודש בלבד וכי כיום ישנו ממוצע של 10.4 מיליון משתמשים יומיים לעומת 14.3 משתמשים יומיים בתחילת חודש אפריל.

האפליקציה הגיע לשיא הורדות של כ-50 מיליון הורדות ב-50 יום בלבד עם 6 מיליארד ציורים בסה”כ ו-3,000 ציורים בכל דקה, מספרים שבזכותם האפליקציה קיבל את התואר האפליקציה שהורדה הכי מהר שבה החזיקה עד לא מכבר אפליקציית Angry Birds. חברת OMGPOP שעמדה על סף פשיטת רגל ניצלה ברגע האחרון ונרכשה כאמור על ידי זינגה ויחד איתה הצליחו להגיע למספרי שיא, אולם נראה כי גם העדכון האחרון שהוסיפו לאפליקציה כמו שיתוף תמונות ופיצ’רים נוספים לא סייעו וכפי הנראה המשתמשים מיצו את המשחק מהר מאוד. זינגה תצטרך להמציא אטרקציות חדשות כדי להשאיר את המשתמשים אחרת היא תמשיך לראות נטישה של משתמשים מהפליקציה שעד לא מזמן נחשבה למובילה ביותר.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.