עזבו את Angry Birds, תשכחו מ-Tample Run, הלהיט הבא הוא ללא ספק Draw Something. יותר מ-35 מיליון משתמשים שהורידו את האפליקציה בתוך פחות מחודשיים, 12 מיליון משתמשים באופן יומיומי, אלפי ציורים שמצוירים בכל שנייה, מקום ראשון גם בפליי סטור של גוגל ובאפ סטור של אפל מעל ל-80 מדינות בעולם, לא צריך יותר מזה כדי להבין שההיסטריה בעיצומה.

 

אמן מתחיל
המשחק הממכר היא אפליקציית ציור, וזהו סוג של גרסה אלקטרונית למשחק “תן קו” או Pictionary בגרסה האנגלית, המתקיים בין שני שחקנים שעליהם לנחש את הציור שצייר השחקן השני. לשחקנים ניתנת האפשרות לצייר ציור מתוך 3 מילים המוצגות על המסך באמצעות צבעים שונים וכלים נוספים. המילים יכולים להיות דברים פשוטים כמו בית, בריכה, שמש וכו' או דברים יותר מסובכים כמו,  אלביס, דמות מצוירת וכו'. כדי לבחור שחקן לשחק עימו, ניתן לחפש באמצעות החברים בפייסבוק (ואז תגלו כמה הרבה חברים כבר משחקים), באמצעות המייל או משתמש אחר באפליקציה ויחד אתם צריכים לצבור נקודות שיאפשרו לרכוש תוספות שיסייעו בניחוש הציור ועוד. כך מנהל משתמש מספר משחקים מול משתמשים נוספים במקביל כדי לצבור ניקוד נוסף ולבסוף גם ניתן לשתף חברים בציור האמנותי שציירתם.

המפתיע הוא שהמשחק הגיע למספרים אלה שלא בדרך שיווק אגרסיבית (כמו ב-Angry Birds) אלא רק מחבר לחבר: “אנחנו בטופ 10 בהורדות של האפליקציות החינמיות ואנחנו בלתי נראים ברשת. ללא ביקורות מאתרי טכנולוגיה, ללא תקשורת. רק מפה לאוזן. “ אמר דן פורטר, מנכ”ל והמפתח העיצובי בחברת OMGPOP.

החברה יש לציין, נרכשה לא מכבר על ידי ענקית המשחקים Zynga לפני כשבועיים במחיר המוערך של $200 מיליון דולרים (!), כך שלא מדובר רק בתופעה, אלא בטרנד של ממש, ואם Zynga אחראים על הפיקוד, אנו נשמע עוד לא מעט על המשחק שיהפוך את כולנו לאמני ציור.

להורדה באנדרואיד

להורדה באפסטור

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.