כמדי תקופה מסוימת נוהגת אפל (Apple) לשחרר מספר יישומים בחינם לזמן מוגבל; הפעם אלו חמישה משחקים שונים, שכאחד מהם הוא של חברת המשחקים גיים-לופט (Gameloft). הזדרזו, כי המבצע לזמן מוגבל.

Gangstar New Orleans

המשחק Gangstar New Orleans הוא משחק נוסף בסדרה הפופולרית Gangstar Rio של המפתחת גיים-לופט. כמו בשאר הסדרה, גם כאן נצטרך למלא אחר משימות שונות, לגנוב רכבים, לאסוף נשקים ובאופן כללי להרכיב חבורת לוחמים שמפחידה את כל הסביבה. כמו כן, מעבר למשימות, למשחק קיים גם עולם פתוח בו ניתן לעשות ככל העולה על רוחכם.

להורדה

KAMI 2

המשחק KAMI 2 נראה אמנם פשוט ממבט ראשון – אך מראהו עשוי להטעות רבים. במשחק, שנדרש בו לא מעט מחשבה וריכוז, תצטרכו למלא דף צבעוני מחולק למספר צבעים בצבע ספציפי אחד. חושבים שזה פשוט – חישבו שוב: הצבע אינו ניתן לבחירה ומספר המלכים מוגבל; את השלבים הראשונים אמנם ניתן לעבור בקלות, משם העניינים מתחילים להסתבך.

להורדה

 Dynasty Warriors: Unleashed

Dynasty Warriors: Unleashed מיועד בעיקר לחובבי משחקי האסטרטגיה אבל לא רק. במשחק, אנו מגלמים לוחם אחד בודד תחילה שמנסה להשתלט על הכפר. עם הזמן, כמובן, נוכלו לאסוף נשקים, להשמיד אויבים ולצרף עוד ועוד לוחמים לצבא. לכל לוחם ולכל קצין בצבא שלכם ישנו את התפקיד הספציפי בשבילו אותו רק הוא יכול למלא.

להורדה

Sports Baseball 2017

משחק הבייסבול אמנם לא כל כך פופולרי בארץ, אך בארה"ב הוא ענף הספורט המוביל. במשחק Sports Baseball 2017 תגלמו קבוצת בייסבול שנלחמת על אליפות הליגה. ניתן להחליף שחקנים, להפיל יריבים ואפילו לעשות הקפות מלאות ולבנות קבוצות שלמות. כמו כן, ניתן לבחור את הקבוצות, תפקידים בשדה ועוד. בדיוק כמו במשחקי הגדורגל – רק שמדובר בבייסבול. רק אל תשאלו אותנו מה הם חוקי המשחק עצמו – זה כבר יותר מדי עבורנו…

להורדה

Final Shift

עוד משחק שנראה נחמד תחילה, אולם הוא דורש זריזות ידיים וכן ריכוז רב; במשחק מגלמים מעין מעבורת חלל שמנסה לחצות את הכביש לעבר הבסיס בבטחה. יהיו עליכם, בעזרת אצבע אחת בלבד, להעביר את הספינה על הכביש ולנסות להתחמק ממעבורות חלל אחרות ופצצות שנקרות בדרככם. גם כאן הזמן שעומד לרשותם מוגבל בהחלט. לא עמדתם בזמן? הספינה התפוצצה.

להורדה

שימו לב כי המשחקים אמנם ניתנים להורדה בחינם לזמן מוגבל אך כוללים רכישות פנימיות לרכישת אביזרים מיוחדים, מעבר שלבים בקלות, גילוי רמזים וכו'.