כיסוי ה'דוט וויו' (Dot View) מציג התראות ממכשיר הטלפון על-גבי הכיסוי, אך אלו מוגבלים אך ורק להתראות ש-HTC קבעו, מפתח אחד מ-XDA Developers החליט שזה לא מספיק לו ו'פרץ' את מערכת ההפעלה כך שתציג על הכיסוי התראות מיישומים נוספים.

כיסוי הדוט וויו שהוצג יחד עם מכשיר ה-One M8 מביא את הגישה של HTC לכיסויים החכמים, במקום להשתמש בחלונית קטנה על-מנת להציג התראות, הצד הקדמי של הכיסוי מחורר וכך ההתראות אשר מופיעות על המסך מוצגות למשתמש. אך ניתן להציג על הכיסוי רק התראות שנקבעו מראש על-ידי החברה – פגישות, הודעות דוא"ל, הודעות SMS, מזג-אוויר והתראת שעון המעורר. כרגע, למפתחים אין גישה לתצוגת ההתראות הזו ולא ניתן להציג התראות מיישומים אחרים.

אך המפתח שין יה (Shen Ye) מ-XDA Developers לא הסתפק רק בהתראות הללו ופרסם בחשבון הגוגל פלוס תמונה בה נראה הכיסוי כשהוא מציג את מספר ההתראות מיישום הטוויטר, שין רק ציין כי לממשק ה'סנס' יש כבר קישוריות לרשתות חברתיות כך שלא היה קשה להשיג את התוצאה הזו. נכון לרגע זה שין לא פרסם פרטים נוספים אודות ה'פריצה' – האם יש צורך בהרשאות רוט וכיצד להחיל אותה על מכשירים נוספים, אך אנחנו נמשיך לעקוב.

הדגמת ה-Dot View

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.