למי שציפה למשחק הבא בסדרת Doom יאלץ להמתין בסבלנות: המפיצה בת'סדה (Bethesda) הודיעה כי היא נאלצת לדחות את השקתו של Doom Eternal בעוד 4 חודשים לפחות עד מרץ 2020.

"במהלך הפיתוח של Doom Eternal, ניסינו ליצור משחק שיעלה על כל הציפיות של שלכם", נמסר בהודעה הרשמית מ-id Software ובת'סדה. "כדי לוודא שאנחנו מוסרים לכם את החוויה הטובה ביותר, החלטנו להאריך את תאריך היציאה של המשחק בכמה חודשים ל-20 במרץ, 2020. אנחנו יודעים שמעריצים של המשחק יהיו מאוכזבים מהדחיה, אבל אנחנו בטוחים שהחוויה שנוכל להעניק לכם בסופו של דבר תהייה שווה את ההמתנה".

אבל זו לא הדחייה היחידה של בת'סדה, כי באותה הזדמנות המפיצה דחתה את השקתו של המשחק Doom 64 שהיה אמור לצאת במקביל. מדובר במשחק המקורי של Doom משנת 1997, אשר עבר התאמות לקונסולת ה-Switch, אולם בהודעה גם נמסר כי עבר התאמות לשלל הפלטפורמות האחרות. בתור פיצוי, החברה תשחרר את Doom 64 כבונוס קנייה מראש לכל מי שרכש עותק של Doom Eternal.

Doom Eternal הוא ממשיכו של Doom 2016, הכולל נשקים חדשים, מפלצות, ממשק ועיצוב. הוא גם יכלול מצב לשחקן בודד שישוחרר בהמשך, מצב רשת עם מצב Invasion Mode בו השחקנים הופכים לרעים ועוד.

Doom Eternal יגיע לפלטפורמות PS4, Xbox One, PC ואף ל-Nintendo Switch, אולם האחרון יקבל דחייה נוספת מעבר ל-20 במרץ.

קרא עוד:  הגיע לישראל: MOFT - מעמד סופר נייד לניידים