קצת יותר משבועיים לאחר שהוצג לראשונה, השיקה היצרנית הקטנה דוג'י (Doogee) את המכשיר ששמו נותן הצהרה גדולה, Doogee MIX. כפי שאפשר לנחש מהשם, שמתקשר באופן ישיר עם ה-Mi MIX של שאומי (Xiaomi), זהו מכשיר ללא מסגרת משלושה כיוונים רק שהתצורה שלו ונקודת המחיר הרבה יותר שייכות לשוק הביניים מאשר לשוק הגבוה.

ה-MIX של דוג'י מגיע עם מסך Super AMOLED תוצרת סמסונג (Samsung) בגודל של 5.5 אינץ' וברזולוציית FHD שמשולב בגוף מתכתי אחוד המוכן גם מקדימה וגם מאחור עם זכוכית הגנה מסוג Gorilla Glass 5. המידות של המכשיר, בזכות 'הוויתור' על המסגרת, הן 144×76.2 מ"מ שקרובות יותר לממדים של מכשיר עם מסך 5 אינץ' רגיל.

המעבד בו בחרה דו'גי עבור המכשיר הוא ה-Helio P25 של מדיה-טק (MediaTek) עם שמונה ליבות: ארבע ליבות במהירות 2.5 ג'יגה-הרץ, 4 ליבות במהירות 1.6 ג'יגה-הר. וכולן מבוססות על ליבות Cortex-A53 של ARM. השבב הגרפי הוא Mali-T880 במהירות של 900 הרץ. לכך צירפה החברה בחירה בין 4 ל-6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה מסוג LPDDR4X עם 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. כשהיא הודיעה, בנוסף, שהיא תמכור גם גרסה מוגבלת בכמות של מכשירים עם 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה לצד 128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון.

גם ל-Doogee MIX יש שתי מצלמות מאחור

כמכשיר שמנסה להציג התקדמות מצידה של החברה, ה-MIX שלה מגיע עם צמד מצלמות מאחור שמבוססים על חיישן ISOCELL של סמסונג, האחתבצעונית עם חיישן בגודל 16 מגה-פיקסל והשנייה מונוכרמטית עם חיישן בגודל של 8 מגה-פיקסל. המצלמה הקדמית של המכשיר היא בגודל של 5 מגה-פיקסל ומציעה זווית צילום של 86 מעלות.

קרא עוד:  הבא בתור הוא פרו: שאומי תכריז על Redmi K30 Pro במרץ

כפתור הבית האליפטי מתחת למסגרת מכיל גם חיישן טביעת אצבע שהחברה בטכנולוגיה שהחברה מכנה DTouch והוא אמור לתמוך בקריאה מהירה של הטביעות השמורות וכן לתמוך בקריאתן ב-360 מעלות.

הסוללה של DooGee MIX היא בנפח עבודה של 3,380 מילי-אמפר/שעה והיא תומכת בהטענה מהירה, כשהמטען המצורף הוא של 2 אמפר/5 וולט. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.0 ישירות מהקופסה, והממשק הקנייני שמעל מכיל גם כלי לאבטחה פרטנית של אפליקציות.

המחיר הוא כ-210 דולר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.