האם רשימת הטלפונים למשחקים תתארך בקרוב? דוג'י (Doogee) הקטנה בהחלט רוצה בכך, והיא בקרוב תצא בפרויקט מימון המונים באינדיגוגו (Indiegogo) כדי לגייס כספים עבור מכשיר בשם S70 שמציע כמה דברים מעניינים מתחת למיתוג הכללי שלו כטלפון למשחקים – מעבר לעיצוב שכמובן מבוסס על צבעי אדום ושחור כנהוג בענף.

הדבר הכי בולט במכשיר הוא שמדובר במכשיר עם הגנה קשיחה במיוחד שמאפשר את השימוש בטלפון בכל מקום כמעט בלי לפחד שהוא ייפול מהידיים.  הוא גם תומך בתקן IP68/IP69K כך שהוא ממש לא יפחד מקצת מים ואבק. לפי החברה הוא גם עומד בתקן הצבאי MIL-STD-810G כך שהמעטפת מסביב, על פניו, אכן תעניק הגנה ברמה גבוהה נגד נפילות וחבטות.

מערכת הקירור בנויה על מודל המבוסס על דף מתכת מאחור שיכול להיכנס לפעולה מיידית לפי הצורך ולהוריד את הטמפרטורה, לפי דוג'י, באופן מיידי ב-7 מעלות. החברה גם בחרה לדבריה במערכת על שבב Helio P20 של מדיה-טק (MediaTek) מכיוון שמדובר במעבד יעיל במיוחד בהיבט של צריכת כוח.

Doogee S70 יצויד במסך 5.99 אינץ' תוצרת LG ברזולוציית +FHD ועם הגנה של Gorilla Glass 4, ולפי דוג'י אפשר יהיה לשחק גם עם כפפות. הוא יצויד ב-6 גיגה-בייט זיכרון עבודה וב-64 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. המצלמה הראשית מאחור תהיה מצוידת בחיישן IMX363 של סוני (Sony) בגודל 12 מגה-פיקסל והשנייה עם חיישן 5 מגה-פיקסל. מקדימה תהיה מצלמה עם חיישן של סמסונג (Samsung) בגודל 16 מגה-פיקסל. הסוללה המוטמעת בפנים תהיה בגודל 5,500 מילי-אמפר/שעה והיא תתמוך בטעינה מהירה עם מטען 12V/2A שיגיע כחלק מהערכה. לפי דוג'י היא תספיק לעד 15 שעות משחק.

קרא עוד:  הפריצה ל-iOS 13.3 זמינה כעת לכל דגמי ה-iPhone

יחד עם הטלפון תשיק החברה גם אביזר משלים שהיא מכנה בשם Doogee G1 ויעזור להפוך את הטלפון לקונסולת משחק: הטלפון יוכנס לתוכה והוא יתחבר למכשיר באמצעות בלוטות'.

מי שיירשם עכשיו לקבלת מידע יזכה לקבל הנחה של 40% עם השקת המכשיר. מתי זה יקרה? עוד לא ממש ברור.