דוג'י (Doogee) ממשיכה להוסיף מודולים לטלפון המודולרי הקשיח שלה S90 שהושק ממש לאחרונה. אחד המודולים הללו יהיה מקרן לייזר, שכמו ב-MAX 1 של בלקוויו (Blackview) יקרין מהחלק העליון של הגוף.

כפי שסיפרנו כאן ב-TGspot, עוד בתקופה בה הטלפון היה פרויקט מימון המון בקיקסטרטר (Kickstarter), מדובר בטלפון קשיח שמאפשר בעזרת מגנטים מיוחדים לחבר בקלות לחלק האחורי שלו מודולים שונים.

הערכה הראשונית כללה סוללה נוספת בנפח עבודה של 5,000 מילי-אמפר/שעה, מצלמת אינפרה-אדום לשימוש בלילה, מודול המאפשר שימוש במכשיר כווקי טוקי בשטח, ופד משחק מקצועי. ניתן לרכוש אותה כחבילה ביחד עם הטלפון עצמו.

מעבר למודול המקרן תציע החברה בקרוב שני מודולים נוספים שמיועדים לבדוק תנאים סביבתיים. אחד מהם יציע את האפשרות לבדוק קרינה אולטא-סגולה והשני, כך לפי דוג'י, יבדוק את ממד איכות האוויר בסביבת המשתמש.

שני המודולים הללו מצטרפים למודול ה-5G שהציגה החברה עבור הטלפון ב-MWC.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.