אצל אפל (Apple) הדברים פחות או יותר ידועים בכל הקשור לדגמי הטלפונים שלה. אחת לשנתיים היא נוהגת להציג עיצוב חדש ואילו בין לבין היא משיקה דגמים עם שינויים קלים המתמקדים בעיקר בשיפור חומרתי (דגמי ה-"S"). אולם לפי הערכות האנליסטים, ב-2019 החברה לא תציג שינויים גדולים מידי בעיצוב בהשוואה לדגמים הנוכחים.

הדבר בעיקר אומר שהקו העיצובי של iPhone X שהושק ב-2017 והמשיך לדגמי iPhone XS ו-iPhone XR השנה, ימשיך גם בדגמים שיושקו ב-2019. חלק מהערכות נבעו בשל העובדה כי ישנה בעיה טכנית להשתיל את החיישנים ובראשם ה-FaceID מתחת למסך, כך שהמגרעת תאלץ להישאר גם בדגמים הבאים: "אנחנו חושבים כי שלושת הדגמים שיושקו במחצית השנייה של 2019 יישארו זהים לדגמים הנוכחיים הן במידות והן בגודל המסך. הם יגיעו עם תוספת של יכולות בגזרת המציאות הרבודה (AR)", נאמר. זו גם אחת הסברות לכך שמכירות המכשירים ימשיכו לרדת גם בשנה הבאה.

אבל עבור אפל דווקא דגמי 2020 יהוו תפנית, אז לפי הערכות החברה תשלב לראשונה תמיכה ברשתות דור 5. למרות כי מדובר באיחור מבחינתה בהשוואה לשאר השוק, את ההזדמנות הזו היא גם תנצל לשינוי עיצובי לצד שילוב טכנולוגיות חדשות.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.