דפדפן הסלולר הוותיק "דולפין" (Dolphin) מקבל שידרוג משמעותי לאנדרואיד: גרסה 10.0 שהופצה השבוע, מתיימר להיות מסך הבית השני עבור כל משתמש שהוריד למכשירי האנדרואיד.

שינוי התפיסה בא לידי ביטוי בראש ובראשונה בחנות האינטרנט החדשה של דולפין. זו משלבת בתוכה מעל 200 יישומי אינטרנט שניתן להוסיף אותם למסך הבית של הדפדפן, דבר שמעודד את המשתמש לזנוח את מסך האפליקציות המסורתי לטובת זה המוצע לו על ידי דולפין.

בנוסף, מציג הדפדפן יכולות התמודדות מפתיעות עם טכנולוגיית ה – HTML 5 המייצגת את הדור הבא בבניית אתרי האינטרנט. יכולת זו חושפת את המשתמשים לתכנים נוספים רבים וגורמת לדולפין לקוות כי המשתמשים ישפרו את חווית הגלישה באמצעות הסלולר. בעוד שיכולת פריסה לכרטיסיות, קיצורי דרך לאתרים מועדפים וממשק נוח – הם כבר מרכיבים מובנים מאליהם במרבית הדפדפנים, הדולפין מציג יחד עם אלו גם יכולות חיפוש מתקדמות הניתנות לפילוח על פי אתרים מובילים.

[youtube link="http://youtu.be/W7pB1bzS2ow" width="590" height="315"]

לקחנו את הדולפין לסיבוב קצר והתרשמנו כי מדובר בדפדפן עתיר פיצ'רים מחד, אך פשוט למשתמש מאידך. מסך הבית נטול לחצנים רבים ומשדר פשטות שימוש. בחפירה קצת יותר מעמיקה צצים להם תפריטי צד שונים, אפשרות לחיפוש קולי, יכולת קביעת סימניות על פי מחווה גרפית, ועוד תכונות רבות וטובות. משתמשים קלים ומשתמשים כבדים כאחד, יכולים לראות בו ככלי טוב שיספק את דרישותיהם מדפדפן סלולרי.

קרא עוד:  המצב הכהה בוואטסאפ הגיע למשתמשי הבטא

דפדפן "דולפין" פותח בשנת 2010 על ידי חברת MoboTap. לאחרונה חצו מספר ההורדות של האפליקציה את רף ה 80 מליון, והיד עוד נטויה.

להורדת האפליקציה למכשירי אנדרואיד | להורדת האפליקציה למכשירי אפל

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.