הדגם החדש LS470W מתהדר בזווית צילום של 150 מעלות, רגישות אור עד ISO 12800, עדשה בעלת 7 שכבות ו-GPS מהיר פי 10 מהרגיל. תפקידו של ה-GPS הוא לתעד ולשמור את מהירות ומסלול הנסיעה של הרכב, כך שבשלב מאוחר יותר, באמצעות הנגן של DOD במחשב, אפשר לצפות במפה של גוגל עם מסלול הנסיעה המדויק. ניתן להפעיל מד מהירות נסיעה של הרכב גם על גבי מסך המצלמה.

בדגם החדש נוספה תכונה של "מצב חנייה": כאשר הרכב ללא תזוזה לפחות 10 דקות, המצלמה עוברת אוטומטית למצב זיהוי תנועה ותקליט רק כאשר יש תזוזה. יחד עם זאת, המצלמה לא תעבוד ללא מתח חשמל קבוע ברכב. פ'יצר נוסף מאפשר לקבל בסוף כל נסיעה נתונים כמו משך הנסיעה, מהירות ממוצעת ומרחק הנסיעה. הנתונים מתייחסים לטווח הזמן מרגע שהמצלמה התחילה להקליט (בדרך כלל כאשר מניעים את הרכב) ועד שהיא מפסיקה הקלטה (כאשר הגעתם ליעד ואספקת זרם החשמל אל המצלמה פסקה).

למצלמות DOD חיישן Sony Exmor, רזולוציית וידאו Full HD (רזולוציה של 1920×1080), מסך גדול יחסית של 2.7 אינץ', צמצם F/1.6, חיישן G אשר נועל קבצים מפני מחיקה בעת תאונה, מיקרופון שמקליט גם את השמע ועוד.

מעבר לוידאו, ניתן להפיק צילומי סטילס עד 12 מגה פיקסל. אפשר לצפות בחומרים על גבי המצלמה, המחשב או הטלוויזיה; למצלמה חיבורים של AV ו-HDMI. בתקליטור המצורף ניתן למצוא נגן DOD למחשב אשר מאפשר צפייה במסלול הנסיעה על גבי מפות גוגל במקביל לצילום עצמו.

קרא עוד:  הגיע לישראל: Mi Note 10 הושק במחיר של 2,490 שקלים

DOD Tech הינו יצרן מצלמות דרך מטיוואן אשר מיוצג רשמית בישראל ע"י נטתיק וברקום. המותג הגיע לישראל לראשונה ב-2013 עם התעוררות ועלייה בביקוש למצלמות דרך, בעוד שברחבי העולם זוכה המותג לפופולריות לא מעט שנים. מה שמייחד מצלמות רכב על פני מצלמות אחרות הוא ההקלטה בלולאה. המצלמה מוחקת את קטעי הוידאו הישנים ביותר ועל זה מקליטה קטעי וידאו חדשים.

מחיר מומלץ לצרכן: 1,090 ש"ח