תמונות של מכשיר חדש מבית סוני (Sony), שיוצג לפי ההערכות בתערוכת הסלולר MWC 2019 שתערך בפברואר בברצלונה – כמו בכל שנה – מגלות שינוי כיוון רציני למדי של החברה: מכשיר עם שלוש מצלמות מאחור. תמונות של המכשיר הועלו לרשת בידי המדליף [email protected] והפכו אף לסרטון ב-360 מעלות בידי [email protected], בעוד שיתוף פעולה בין הצדדים.

על המכשיר עצמו עדיין לא ידועים יותר מדי פרטים. הפרטים שכן פורסמו כוללים מסך בגודל 6.5 אינץ' ביחס היבט של 19.5:9 נקי ממגרעת, מה שגורם לו להיראות אפילו ארוך עוד יותר. הוא אמור להיות יחסית צר עם רוחב של 72.4 מ"מ. עוביו אמור להיות כ-8.2 מ"מ, אם כי באזור המצלמות הוא קצת יבלוט יותר כך שעוביו יגיע שם לכ-9 מ"מ.

כפי שניתן לראות אין קורא טביעות אצבע מאחור אבל הוא לא יהיה מתחת למסך: אפשר להבחין בו מהצד, בין כפתור ההפעלה שנמצא מתחתיו לבין כפתורי עוצמת הקול שנמצאים מעליו. בצד ימין למטה, מיקומם של כל הפריטים הללו, ניתן להבחין בעוד כפתור בתחתית שכרגע ניתן רק לנחש למה הוא מיועד. מעבר לכך יגיע המכשיר עם מחבר USB Type-C ובלי חיבור 3.5 מ"מ.

כמובן שאצל סוני לא ברור אם מדובר בשינוי כיוון או במכשיר יחיד יוצא דופן. כי עד עתה היא שחררה בסך הכל שני טלפונים עם שתי מצלמות – Xperia XZ2 Premium עם כפל מצלמות מאחור ו-Xperia XA2 Ultra בו צמד המצלמות נמצא דווקא מקדימה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.