רשימה קצרה מאוד של טלפונים הגיעה לשוק כשהיא מצוידת בעט אקלטרוני – או Stylus – וכמובן שמשפחת ה-Galaxy Note של סמסונג (Samsung) היא הראשונה לקפוץ לראש. אבל לפי המדליף הידוע איוון בלאס, גם מוטורולה (Motorola) מתכוונת להצטרף בהמשך הדרך אל המשפחה המצומצמת הזו.

בציוץ שהוא העלה לערוץ שלו בטוויטר (Twitter) מוצג מכשיר עם מסך נקי להוציא חריר מצלמה משמאל, כשהעט האלקטרוני לצידו – העט, לפי העיצוב של הקצה הרחב שלו, אמור להישמר בתוך הטלפון אך כמובן שלא ברור עדיין מה יהיה מנגנון ההוצאה שלו.

לפחות מקדימה דומה המכשיר ל-One Action של מוטורולה עצמה, אך כמובן שזה לא אומר כלום עדיין. בנוסף, למרות שרוב המכשירים שהשיקה לאחרונה חברת הבת של לנובו (Lenovo) בסדרות ה-G וה-E מיועדים לשוק הביניים, יכול להיות שעם המכשיר הזה החברה תכוון דווקא לשוק הגבוה?

Moto G Stylus real images leak

בלאס גם הזכיר שבעבר הרחוק מוטורולה כבר השיקה מכשירים עם עט אלקטרוני, אבל זה היה עוד לפני עידן הטלפונים הנוכחי שלה שמבוסס על אנדרואיד נקי.

עדכון: בלאס גם סיפק נתונים נוספים – המכשיר ייקרא Moto G Stylus וכי לא מדובר במכשיר דגל אלא מכשיר שוק ביניים. העט הדיגיטלי יספק אפשרויות בסיסיות יחסית ולא כולל כפתור אקטיבי כמו ב-S Pen של סמסונג (Samsung). המפרט של Moto G Stylus יכלול מסך 6.36 אינץ' ברזולוצייתה +Full HD ומבוסס על שבב Snapdragon 665 לצד 4 גיגה-בייט. מערך הצילום המרובע מאחור יכלול מצלמה ראשית של 48 מגה-פיקסל והמצלמה הקדמית בחריר קטן בצד שמאל למסך תשלב חיישן 25 מגה-פיקסל.

פרסום ראשון: 26 בינואר 2020, 09:30