לעתים נדמה שהאימוג'ים הללו איתנו בכל מקום. הסמלים הגרפיים הללו, שנועדו להביע רגשות, מחליפים אט-אט את המילה הכתובה. יש שיגידו שבאמצעות שימוש בהם הופכות השיחות הכתובות למגוונות יותר ונעימות יותר לעין, אך אל תתווכחו על טעם ועל ריח. כך או אחרת, הם כבר הרבה זמן כאן רק שעכשיו זה הולך והופך למשהו הרבה יותר גדול. זו הסיבה שהובילה אותנו לבחור עבורכם חמש אפליקציות איתן תיקחו את השימוש באימוג'ים צעד אחד קדימה – החל בכזו שתעצב לכם אימוג'י בדמותכם, וגמור בכזו שתפרק כל תמונה להמוני אימוג'ים זעירים.

1. Moojis  – ליצור אימוג'י בדמותכם

כל שיש לעשות הוא להוריד את האפליקציה ולצלם את הפרצוף באמצעות מצלמת הסלפי. לאחר מכן צריך מעט לעזור לאפליקציה עם מיקום העיניים, השער, הפה והאף, ואז האלגוריתם של האפליקציה יהפוך את דמות המשתמש לדמות מצוירת זעירה, כזו שניתן להשתמש בה כאימוג'י במגוון אפליקציות מסרים מידיים. ניתן גם להכין גרסאות של הדמות בהבעות שונות כדי שאפשר יהיה לשלוף אימוג'י מתאים בכל הקשר של שיחה כתובה שמקיימים

להורדה: iOS | אנדרואיד

2. Memoji – להוסיף רגשות לתמונות סטילס

האפליקציה, שפותחה על ידי חברת לייטריקס הישראלית, מתבססת על טכנולוגיות עיבוד תמונה. לאחר שהמשתמש מצלם את דמותו בוחרים את סוג הרגש אותו רוצים להביע. בסיום נוצר קובץ תמונה או אנימציה שניתן לשלוח בהתכתבות ב-Facebook Maessenger (פייסבוק מסנג'ר), WhatsApp (וואטסאפ) או במסרון.

קרא עוד:  אפל תחייב מפתחים להשתמש בחיבור עם חשבון ה-Apple ID

להורדה: iOS

3. Emojify לפרק כל תמונה לאימוג'ים זעירים

מפתחי האפליקציה מנסים לטעון כי ניתן להרכיב כל תמונה באמצעות אימוג'ים השונים. לא מאמינים? פשוט הורידו את האפליקציה ונסו אותה על תמונתכם. האפליקציה מאפשרת להעלות אליה כל תמונה שבמכשיר, והיא תפרק אותה להמוני אימוג'ים בצבעים המרכיבים את התמונה. כמובן שניתן לשתף באמצעות האפליקציה את התוצאה, או לשמור אותה במכשיר.

להורדה: אנדרואיד

4. Emojew – אימוג'י לכל אירוע

לוח השנה הישראלי לא חוסך מאיתנו אירועים: חגים דתיים, מועדים לאומיים ועוד הזדמנויות לשלוח למשפחה ולחברים איחולים מגוונים. בעידן בו כל טקסט דורש הוספת אימוג'י מתאים, לעתים לא ממש אפשר למצוא כזה שמתאים בדיוק ללוח השנה של המדינה הקטנה שלנו. גפילטע פיש, חלה לשבת, דמות חרדי ומגוון אימוג'ים החובשים את כומתות צה"ל – את כל אלה תמצאו באפליקציה ותוכלו לשלוח לבני השיח שלכם. על הדרך, כמו שקורה בחגים רבים, תוכלו להתחשב בנזקקים ולתרום לארגון 'לתת'

להורדה: אנדרואיד | iOS

 

5. SwiftKey – מציעה אימוג'י שמתאים לשלב

המקלדת הוותיקה התפרסמה בעיקר בשל יכולות חיזוי המילים שלה, כמו גם האפשרות להקליד מבלי להרים את האצבע מהמסך. גם חובבי האימוג'י ימצאו עניין באפליקציה כשיגלו שהיא יודעת לחזות איזה אימוג'י מתאים לשימוש, גם בהקלדה בעברית. לאחר שמפעילים את התכונה הזו בתפריט ההגדרות – בסרטון מראים כיצד לעשות זאת) – מגלים באזור הצעות המילים של האפליקציה גם אימוג'ים המתאימים לשימוש. כך תנסה האפליקציה להציע אימוג'י שיתאים בדיוק להקשר של המשפט שמקלידים באותו רגע.

קרא עוד:  גוגל שחררה את הבטא הרביעית ל-Android Q

להורדה: אנדרואיד | iOS

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.