המעבר של המחשב הבא בסדרת מחשבי ה-YOGA של לנובו (Lenovo) ב-FCC, ועדת התקינה הסינית, מגלה שככל הנראה הוא הראשון שיגיע עם מעבדי Coffee Lake, מעבדי ה-Core מהדור השמיני של אינטל (Intel) שככל הנראה יוכרזו באופן רשמי לפני תערוכת IFA הקרובה שתפתח ב-1 בספטמבר בגרמניה. מעבד זה הוא עוד מעבד שייוצר בליטוגרפיה של 14 ננו-מטר, אבל הוא אמור להביא את מעבדי הארבע הליבות כמעבדים תקניים למשפחת מעבדי ה-U של החברה שפועלת ב-TDP של 15 וואט ומיועדת למחשבים דקיקים.

כך או כך מדובר למעשה ברענון של ה-YOGA 920, המחשב ההפיך המפורסם של לנובו, והפרטים שהוגשו ל-FCC חושפים פחות או יותר את התצורה המלאה של המחשב, והיא בהחלט מעניינת.

מסך המגע יהיה בגודל הלא סטנדרטי של 13.9 אינץ' וברזולוציה של 4K. המעבדים שיוצעו לבחירה הם Core i5-8250U ט-Core i7-8650U. ניתן יהיה לבחור ב-8, 12 או 16 ג'יגה-בייט של זיכרון RAM מסוג DDR4, ובכונן SSD בנפח של עד טרה-בייט בממשק m.2 PCIe X4. יהיו גם שלושה חיבורי USB שאחד מהם מסוג A והשניים האחרים מסוג C, כשאחד מהם ישמש לצורך טעינה.

יש לשער שהמחשב יוצג באופן רשמי במסגרת ההכרזות של לנובו לקראת IFA, כפי שהחברה עושה בכל שנה.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.