בעוד חלק ממשתמשי ה-iPhone ממתינים בקוצר רוח להשקתו הרשמית של ה-Apple Watch, השעון החכם של אפל (Apple), נראה כי בקרוב הם יוכלו לצמד לטלפון שלהם שעונים מבוססי Android Wear.

על פי דיווחים, גוגל (Google) עובדת על גרסה חדשה למערכת ההפעלה שלה כך שתכלול תמיכה במכשירים שאינם מבוססי אנדרואיד, לרבות תמיכה במכשירי iPhone. טרם ידוע בדיוק כיצד תתבצע ההתממשקות בין השניים, אך ניתן לשער כי זו תבוצע באמצעות יישום צד שלישי מיוחד אותו תוסיף גוגל בעדכון הבא למערכת ההפעלה.

חשוב לציין שלפי שעה אין דרך לאמת את הדברים וייתכן כי הדבר יתברר כשמועה שלא תצא לפועל בסופו של דבר, אך עם זאת, למרבה ההפתעה, גוגל לא הכחישה את הדברים לחלוטין – כך שבהחלט ייתכן שמתבשל מהלך שכזה מאחורי הקלעים.

עד אשר תגיע התמיכה של שעונים מבוססי אנדרואיד במכשירי ה-iPhone, אם אכן תהיה כזו כאמור, כבר היום ישנה דרך מעט עקלקלה להציג התראות שמתקבלות במכשיר מבית אפל גם בשעון החכם. לפני כשבוע מפתח עצמאי הצליח לבצע התאמה בין שני המכשירים, אולם עד עתה היא מוגבלת להודעות SMS בלבד. חשוב לציין שמכיוון שההליך אינו רשמי, ייאלצו משתמשי iPhone להתקין תוכנה מיוחדת מהחנות האלטרנטיבית למכשירים פרוצים, סידיה, על-מנת ליהנות משני העולמות.