שוק הרחפנים בישראל מקבל זריקת מרץ תחרותית עם ההשקה של Tello, הרחפן המוזל של DJI המוצע במחיר אטרקטיבי של 599 שקלים, בידי בנדא-מגנטיק.

הרחפן, פרי פיתוח משותף של DJI עם אינטל (Intel) ורייזן (Ryzen), הוא קטן מימדים. גודלו כגודל כף יד והוא שוקל 80 גרם בלבד. הוא מיועד לשימוש בבית או בחוץ בטווח שימוש של עד 100 מטרים, והסוללה שלו מספיקה לכ-13 דקות שימוש. הוא מסוגל לצלם ולהזרים וידאו בזמן אמת ישירות לטלפון ולרשתות החברתיות באמצעות מצלמת HD. הוא יכול גם לצלם סרטונים קצרים ב-360 מעלות.

אחד המאפיינים המסקרנים של Tello הוא Throw & Go. תכונה זו מאפשרת ל-'זרוק' את הרחפן לאוויר כדי שיתחיל לרחף או לבחור להתחיל את הריחוף מכף היד. לרחפן מערכת חירום ההמאפשרת שליטה מדויקת במרחק וכן מובילה לנחיתה בטוחה במקרה של אובדן קשר או התרוקנות הסוללה.

Image result for DJI Tello

ל-Tello יש גם מצב 'לימוד טיסה' המאפשר למשתמשים ללמוד כיצד להטיס אותו בקלות והוא תומך במשקפי מציאות מדומה (VR). האפליקציה של Tello מאפשרת לשלוט ברחפן או במצלמה ומציגה התראות על מצב הסוללה.

DJI Tello זמין בחנויות וברשתות המתמחות החל מהיום עם אחריות ושירות לשנה. אביזרים נוספים שיושקו הם בקר אלחוטי בעלות של 99 שקלים, מדחפים נוספים ב-39 שקים, וסוללה נוספת בעלות 99 שקלים. עוד הודיעה בנדא גם על פתיחת מעבדה מוסמכת למוצרי DJI בישראל שתספק תיקונים ושירות עם חלפים מקוריים.

קרא עוד:  האוזניות נטולות החוטים האלו עולות יותר מאלף דולרים

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.