בנדא השיקה היום בישראל באופן רשמי שני מוצר חדשים של DJI: את Mavic Mini, רחפן קל במיוחד, ואת Robomaster S1, טנק רובוט לימודי.

Mavic Mini הוא כאמור רחפן קל משקל במיוחד. למעשה הוא הקל ביותר שהחברה ייצרה עד כה, ושוקל במשקל 249 גרם בלבד. כתוצאה מכך הוא לא מוגדר כרחפן הדורש רישוי להטסה, אלא כצעצוע.

ב-DJI לדחוס בגוף הקטן של Mavic Mini לא מעט טכנולוגיה. הוא מסוגל לטוס עד כ-30 דקות, יש לו מצלמה היכולה להפיק וידאו באבחנה מרבית של 2.7K, הוא מציע תקשורת אלחוטית לטווח מרבי של 500 מטר – אם ביבואנית טוענים שהצליחו להגיע גם לטווח של 1 ק"מ, ויש גם GPS, מערכת ייצוב אוטומטית ועוד. מהירות הטיסה המרבית היא 48 קמ"ש. הוא יימכר ב-1,699 שקלים.

Robomaster S1 אולי נראה במבט ראשון כמו טנק רובוטי אימתני עם גלגלים אומני-כיוונים, מצלמה, חיישני פגיעה וכן תותח כדורי ג'לי. המפרט כולל סוללה בהספק עבודה של 2,400 מילי-אמפר/שעה המספק זמן משחק של עד 40 דקות, מצלמה 5 מגה-פיקסל עם שדה ראייה של 120 מעלות, מיקרופון ורמקולים.

Image result for Robomaster S1"

אבל למרות המראה מדובר ברובוט לימודי שאמור לעניין, לפי החברה, את חובבי 'עשה זאת בעצמך' (DIY) שכן הוא מגיע מפורק ויש להרכיב אותו לפני שאפשר להתחיל לשחק. בנוסף הוא ניתן לתכנות לבצע פועלות שנות בשפות Scratch או Payton. נוט יימכר ב-2,499 שקלים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.