חברת בנדא מגנטיק, היבואנית הרשמית של DJI בישראל הודיעה היום (ב') על השקתו של Mavic Air, הרחפן החדש והקומפקטי של DJI הזמין כעת לרכישה בחנויות במקביל לעולם. מחירו המומלץ מתחיל מ-3,699 שקלים ויכול לעלות עד ל-4,599 שקלים לערכה המורחבת.

Mavic Air ממשיך את קודמו שהושק בדיוק לפני שנה. גם הדגם החדש מציע מידות קומפקטיות, אך כעת הוא קל בהרבה ומשקלו 430 גרם בלבד (לעומת 750 גרם בדגם הקודם). הוא מתקפל לתוך נרתיק קטן לנשיאה נוחה לכל מקום ומתופעל באמצעות אפליקציית DJI Go המאפשרת שליטה והטסה כמו גם צפייה בשידור חי, ושיתוף ברשתות החברתיות.

DJI Mavic Air colours image 3

ה-Mavic Air מצויד במערכת הדמיה הכוללת מייצב בעל 3 צירים, צילום וידאו באיכות 4K עד 30 פריימים בשנייה או הילוך איטי ב-120 פריימים בשנייה ב-Full HD, צילום תמונות ב-12 מגה פיקסל ומצב צילום פנורמי המתבצע בלחיצת כפתור. עוד מצויד הרחפן גם במנגנוני בטיחות, ביניהם; חיישני מניעת התנגשות מקדימה, מאחורה ומלמטה, מצב "חזרה הביתה", מערכת ניווט אינרציאלית (VIO) ומערכות APAS. זמן השימוש ב-Mavic Air הוא עד 21 דקות בטווח טיסה של 500 מטרים במהירות שמגיעה עד ל- 68.4 קמ"ש (במצב ספורט).

מחירו המומלץ לצרכן הוא כאמור 3,699 שקלים לערכה הכוללת רחפן, שלט, סוללה ומטען. 4,599 שקלים עבור ערכה הכוללת שתי סוללות נוספות, רכזת טעינה, מתאם ההופך את סוללת הגיבוי ל-Power Bank, תיק צד ושני סטים של מדחפים נוספים.