העדכונים הרבים שאנו מקבלים למכשיר הטלפון דורשים מאיתנו להציץ בכל פעם במסך, לא היה נחמד אם היה אפשר לשלוף את המידע ישירות על צג קטן בשולחן העבודה שלנו (לא הוירטואלי, הפיזי)?

Displio הוא מסך בגודל 2.7 אינץ’ המתחבר למכשיר באופן אלחוטי ומאפשר למשתמש להציג ווידג’טים ומידע ישירות מהאפליקציה שבטלפון. באמצעותה ניתן לקבל התראות שונות, לצפות בפגישות הקרובות, תחזית מזג האוויר, עדכונים מרשתות חברתיות, תזכורות ועוד.

המסך פועל על טכנולוגיית הדיו האלקטרוני (E-INK) באמצעות סוללות ומתחבר לטלפון דרך תקשורת WiFi ויחד עם האפליקציה הוא מסתנכרן אוטומטית לעדכונים בהתאם לווידג’ט שאותו בחרנו מראש. יש למסך גם אזור רגיש לנגיעה ובאמצות הקשה בחלק העליון ניתן לרענן את התצוגה וכן רמקול זעיר להתראות.

Displio אינו נמצא בחנויות עדיין שכן הצוות המפתח מנסה את מזלו באתר מימון ההמונים Kickstarter ומעוניין לגייס 65 אלף דולרים, שמתוכם כבר הצליח לגייס כמחצית. כדי לזכות ולהיות בין הראשונים שיניחו את ידם על המסך המגניב, תאלצו להיפרד מ-99 דולר ולהמתין עד חודש יוני כדי לקבלו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.