שירות ההזרמה של דיסני

דיסני (Disney) חשפה את הפרטים המלאים אודות דיסני פלוס (+Disney), שירות ההזרמה החדש של החברה שמסומן כבר עתה כאיום הגדול ביותר עד כה על נטפליקס (Netflix) בתחום. השירות יושק בארה״ב ב-12 בנובמבר, במודל של דמי מנוי חודשיים בסך 6.99 דולרים או מנוי שנתי במחיר 69 דולרים (כמחצית ממחיר חבילת ה-HD של נטפליקס). דיסני מתכננת להשיק את השירות בהדרגה במדינות נוספות במהלך השנתיים הבאות.

תכני השירות יהיו זמינים לצפייה דרך דפדפן במחשב האישי, ובאפליקציות לטלוויזיות חכמות, מזרימי מדיה, טלפונים חכמים וטאבלטים. כל התכנים יוצגו באיכות 4K ו-HDR במידת האפשר (כלומר – אם צולמו באופן המאפשר איכות כזו). בנוסף, בדומה לאפליקציית נטפליקס, ניתן יהיה להוריד את התכנים ולשמור אותם על המכשיר עצמו, בכדי לצפות בהם בזמן שחיבור האינטרנט איננו זמין.

באשר לתכנים עצמם, ההבטחה של דיסני היא לקטלוג מרשים כבר בתקופת ההשקה: אלפי פרקים של סדרות טלוויזיה ומאות סרטי קולנוע בלעדיים. אלו כוללים הן את תכני העבר שהופקו על ידי דיסני וחברות הבת שלה (לרבות הסרטים הקלסיים של דיסני, אולפי פיקסאר וסרטי מלחמת הכוכבים), והן סדרות חדשות שהופקו במיוחד עבור השרות. הרשימה כוללת סדרה חדשה אודות שכירי חרב בעולם מלחמת הכוכבים (The Mandalorian), סדרה בכיכובה של הדמות ״לוקי״ מסרטי ת׳ור, סדרה בכיכובן של הדמויות ״הוקאיי״ ו-״חייל החורף״ שכיכבו בסרטי הנוקמים וקפטן אמריקה, ומגוון רחב של סדרות מצוירות המבוססות על מותגי מלחמת הכוכבים, מארוול, וסרטי דיסני.

קרא עוד:  וידאו: זה מה שחשבנו על Galaxy Note 10 Plus

דיסני השלימה לאחרונה את רכישתם של אולפני פוקס המאה ה-20, ובתוך כך מחזיקה ברוב המניות לשירות הסטרימינג הפופולרי הולו (Hulu). בחברה מודיעים כבר עתה כי בהמשך הדרך תוצע למנויים חבילה המשלבת את תכני דיסני פלוס והולו, כמו גם ערוץ הספורט ESPN הנמצא אף הוא בבעלות דיסני.