שירות ההזרמה של דיסני

שירות הוידאו "דיסני פלוס" (Disney Plus) הושק היום בארה"ב, וברגע האחרון ממש נוספו לקטלוג שלו תכנים נוספים אותם לא חשפה החברה עד כה. מסתבר כי כבר מיומו הראשון של השירות באוויר, ניתן יהיה לצפות דרכו ברוב סרטי הקומיקס של מארוול (Marvel). מדובר ב-16 מתוך 23 הסרטים שיצאו עד כה לקולנוע, כולל סרטי איירון מן (Iron Man), קפטן אמריקה (Captain America), דוקטור סטריינג' (Doctor Strange), שומרי הגלקסיה (Guardians of The Galaxy), וגם סרטי האוונגר'ס לרבות הסרט האחרון בסדרה – Endgame.

כל הסרטים הללו אומנם הופקו על ידי אולפני דיסני, אולם עד כה נראה היה כי יגיעו לשירות דיסני פלוס רק במועד מאוחר יותר בשל הסכמי בלעדיות שכבר נחתמו בעבר עם חברות אחרות (בהן נטפליקס). נראה כי הסדר כלשהו שנחתם לאחרונה אפשר בכל זאת את שידורם.

בנוסף, כולל השירות של דיסני את רוב סרטי הקולנוע בסדרת "מלחמת הכוכבים" (Star Wars): פרקים 1 עד 7, והסרט Rogue One. כל אלו מוגשים באיכות 4K HDR, ולמעשה מדובר בפעם הראשונה שבה מאפשרת דיסני לצופה הביתי לצפות בסרטים אלו באיכות זו.

כזכור, השירות מוצע תמורת מנוי חודשי בעלות של 6.99 דולרים, ללקוחות בארה"ב, בקנדה ובהולנד. הוא צפוי להגיע בתחילת השנה הבאה למדינות נוספות במערב אירופה ובהמשך גם לשאר העולם, אם כי תכניות ההשקה הגלובליות טרם נחשפו במלואן.