דיסני (Disney) השיקה בחודש שעבר את שירות +Disney בארה"ב, אשר זכה להיענות מפתיעה ופתיחה טובה מאוד, כאשר האפליקציה של השירות הפכה במהרה לפופולרית ביותר בארה"ב. כעת מתברר כי דיסני מתכננת להתרחב גם לאירופה וזה יקרה כבר בחודש מרץ הקרוב.

במסגרת כניסתה ליבשת האירופאית, החברה הכריזה כי שירות הזרמת הוידאו שלה יהיה זמין תחילה באנגליה החל מ-24 במרץ. מחיר השירות הוא 5.99 פאונד לחודש (כ-28 שקלים) או 59.99 פאונד למשלמים לשנה (כ-270 שקלים). במקביל מתכננת דיסני להשיק את שירות +Disney גם במדינות נוספות כמו גרמניה, איטליה, ספרד, אוסטריה ושוויץ, שם המחיר יעמוד על 6.99 אירו לחודש או 69.99 אירו לשנה. מדובר במחיר דומה לזה שבארה"ב – 6.99 דולר לחודש ועדיין נמוך יותר מהמחיר בנטפליקס (Netflix).

בשירות +Disney יש כיום למעלה מ-500 סרטים כמו סדרת "מלחמת הכוכבים", סרטי איירון מן (Iron Man), קפטן אמריקה (Captain America) ועוד. בנוסף מציע השירות גם 5,500 פרקים של סדרות טלוויזיה פופולריות שונות בהפקתה או בהפקת חברות הבת שלה.

החברה טרם מסרה אלו לאלו מדינות נוספות יתרחב שירות ההזרמה ואפשר להניח כי הוא יגיע מתישהו גם אלינו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.