נוקיה הפיצה היום הזמנה לאירוע שיערך ב-12 לאפריל בה נכתב “בואו לגלות מה חדש בסמארטפונים מבוססי Symbian”. ככל הנראה תחשוף החברה מספר מכשירים חדשים ועל פי דיווחים החברה צפויה להשיק השנה כ-40 מכשירים ומתוכם 12 מכשירים הם מכשירי סמארטפון שיוצגו באירוע הקרוב.

בתערוכת הסלולר הגדולה בברצלונה נוקיה לא הכריזה על מכשיר כלשהו, זאת ככל הנראה בשל ההודעה המשותפת שלה ושל מיקרוסופט על מעבר מכשירי הסמארטפון של החברה ל–Windows Phone 7 וכניסת של נוקיה לפיתוח המערכת, אולם דיווחים שונים טוענים כי מכשירי ה-WP לא יגיעו כלל השנה ותהיה דחייה במספר חודשים לתחילת שנה הבאה.

ואלו הם המכשירים
מה אנו צפויים לראות באירוע? אפשר לנחש כי נראה את מערכת הסימביאן החדשה הצפויה לקבל ממשק חדש ושינוי מהותי. אולי גם נראה את ממשיכו של ה-N8 וה-N900 מבוסס מיגו ואולי אפילו נקבל הצצה למכשיר Windows Phone 7. מכשירים שכבר דלפו לרשת הם ה-X7 עם רבעיית הרמקולים החזקה, ה-E6 שיש הטוענים כי הוא מחליפו של ה-E72, וה-T7 שדומה מאוד ל-N8 רק עם מצלמה חלשה יותר. בהנחה כי נוקיה אכן תחשוף מספר כה גדול של מכשירים, זוהי רק רשימה חלקית ולכן אנו נמשיך לעקוב ונעדכן כאשר נדע יותר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.