מי זה בדלת? כיום כבר לא מספיק להסכל רק דרך העיינית הקטנה שבדלת, שלא תמיד מציגה בצורה ברורה את האורח בצד השני. חברת דיגו (Digoo) שלה ליין מוצרים בתחום המצלמות השיקה את Digoo SB-XYA – פעמון דלת משולב מצלמה עם מספר שדרוגים בהשוואה לדור הקודם.

תחילה, הפעולה הבסיסית של Digoo SB-XYA היא לצלם את מי שלוחץ על הפעמון. המצלמה, הממוקמת בחלק העליון, תצלם סרטון באורך של 10 שניות באיכות Full HD (בהשוואה ל-720p בדגם SB-XYZ) ותשמור זאת לכרטיס הזיכרון.

בנוסף, המצלמה תצלם תמונה גם אם מישהו זר הסתובב ליד הדלת ולא לחץ על הפעמון, ובאם נלחץ יושמע צלצול ותישלח התראה לאפליקציה במכשיר הטלפון דרכה ניתן לצפות במי עומד בדלת. האפליקציה מאפשרת לשוחח עם האורח בזכות המיקרופון הנמצא בתוך המכשיר ואף לעשות זאת בכל מקום בעולם בזכות קישוריות WiFi.

הפעמון מתאים לשימוש בכל מקום ובזכות חסינותו למים ניתן להתקינו גם בשער הנמצא מחוץ לבית. הוא ואינו דורש התקנה מורכבת ופועל על סוללות מובנות המספיקות למספר חודשי שימוש. הוא מסוגל לצלם גם בלילה בזכות שימוש בחיישני אינפרא אדום.

אמנם פעמון חכם אינו רעיון חדש, אך ההבדל העיקרי בינו לבין מוצרים מתחרים (כדוגמת Ring) הוא כנראה המחיר. עלותו של Digoo SB-XYA היא 59.99 דולר בלבד, שהם כ-180 שקל במכירה באתר Banggood. אם כבר אתם שם, קפצו לחגיגות ה-11 לאתר.

קרא עוד:  ירידת מחיר: Mi Note 10 עם חיישן 108 מגה-פיקסל בפחות מ-430 דולרים