תערוכת דיגיטאון 2017 השנתית, תתקיים בחודש אוקטובר הקרוב, בקונספט יחודי: דיגיטאון שמה את המוזיקה, התמונה והחוויה במקום הראוי להן, בדיוק כפי שנעשה בתערוכות האודיו והקולנוע הביתי המכובדות והמובילות בעולם.

digitown Hi-End שמתקיימת מדי שנתיים, משקפת את השינויים שעבר תחום -האלקטרוניקה הבידורית בשנים האחרונות ותציג את החידושים בתחום האודיו, וידאו, קולנוע ביתי, בית חכם וגאדג'טים באופן חוויתי שלא ניתן להשיג בשום אירוע אחר בישראל.

"דיגיטאון" מביאה לארץ את מסורת התערוכות המובילות והגדולות ביותר בעולם, כדוגמת תערוכת CES בארה"ב, במתחם כפר המכביה – שלוש קומות של בנין הסמינרים בחדרים מתאימים למאורע ואולמות תצוגה בחללים פתוחים.

בנין הסמינרים החדש

כפר המכביה הנחשב למותג בתחום הכנסים ואירועי היוקרה הוא זה שנבחר כבר בפעם הרביעית. התערוכה השנה תערך בשני מבנים שונים. מבנה אחד הוא אולם פתוח בו יוצגו מיטב מוצרי הטכנולוגיה המעודכנים ביותר – תצוגות בית חכם מיוחדות, מערכות אודיו מתוחכמות, צילום וכמובן גאדג'טים מיוחדים. המבנה השני הוא בניין הסמינרים – בעל שלוש קומות, שבשנה האחרונה שופץ מהבסיס ועוצב מחדש והפעם, מלבד המעלית שמאפשרת גישה קלה ונוחה לקומות הגבוהות, החללים האקוסטים שופרו משמעותית.

האתר שמאחורי התערוכה

אתר dtown הוא אתר התוכן החזק והעדכני ביותר בישראל בתחום האלקטרוניקה הבידורית. ל-dtown עשרות אלפי גולשים רשומים ומאות אלפי גולשים בחודש. אתר dtown הינו יוזם תערוכת digitown וכן המוציא לפועל. תערוכת digitown הפכה לשם דבר בקרב קהילת חובבי הטכנולוגיה וכיום היא התערוכה הטכנולוגית היחידה הפעילה בישראל. תערוכת digitown מושכת אליה אדריכלים, מעצבים, חובבי טכנולוגיה, עיתונאים וקהל רחב.

היסטוריה של תערוכות

תערוכת דיגיטאון הראשונה, התקיימה בשנת 2008 בגני התערוכה, כללה תצוגות וידאו, אודיו וגאדג'טים. התערוכה השניה והשלישית, התקיימו במתחם כפר המכביה, בגלל דרישת הקהל לחדרי תצוגה אקוסטיים עבור הדגמות האודיו (דבר שאינו מתאפשר באולמות הפתוחים של גני התערוכה). בתערוכת digitown נחשף הקהל הרחב למיצגים שלא ניתן לראות בכל יום. למשל, בתערוכת digitown 2010 הוצגה מערכת הקולנוע הביתית היקרה ביותר בישראל בשווי של 2.5 מליון שקלים, בתערוכת digitown 2011 נחשף הקהל לתצוגות התלת מימד המרובות ביותר בישראל במקום אחד בשלל חדרי קולנוע שמוקמו בחדרי התצוגה השונים. עם זאת, לטובת התערוכה הקהל נחשף למעל 25 חדרי אודיו בבית המלון שעוצבו וטופלו במיוחד עבור התערוכה. כך נחשף הקהל למבחר הגדול ביותר של חדרי התצוגה שנערך בישראל.

התערוכה השנה היא בסימן האודיו והקולנוע הביתי כבכל שנה בבניין הסמינרים החדש ובנוסף בסימן הטכנולוגיה והבית החכם באולם הפתוח. בתערוכה ישתתפו חברות טכנולוגיה בידורית בתחום הבית החכם, החשמל החכם ומערכות אודיו מולטי רום אלחוטיות מיוחדות בשלל מחירים.

קונספט התערוכה: חוויה למבקר

להבדיל מתערוכות אחרות, בהן חוזה המבקר בתצוגות פאסיביות בעיקר, המטרה בתערוכה זו, איננה ליצור "תצוגת חנות גדולה" עם קיר מסכים או אלמנטים אחרים המוכרים למבקרים בחנויות הישראליות, אלא להדגים את המוצרים באופן אקטיבי, במסגרת סטאפים שלמים, כמו מערכות קולנוע ביתי אשר משלבות אמצעי תצוגה וקול מתקדמים.

הרצון כאן הוא לא לבלבל את המבקר עם אינספור מוצגים דומים, אלא לשים את הדגש על התכונות הייחודיות והמעניינות שיש לכל מותג להציע, בין אם מדובר בענין של איכות תמונה, חווית תלת מימד, האזנה מרגשת ודברים נוספים.

עיצוב

תערוכת digitown מעולם לא הסתפקה בעיצוב הטבעי של המקום ולכן לשם כך, במיוחד עבור התערוכה, נבחרת תאורה מיוחדת המשרה אווירה נעימה במקום ולאורך זמן. כמו כן, digitown משתפת פעולה יחד עם חברת הקמת התערוכות הגדולה והאיכותית ביותר בישראל (ניו ליין) על מנת לספק למציגים את האפשרות לעצב את המבנה שלהם על פי דרישותיהם במחירים מיוחדים בעבור מציגי התערוכה.

חידושים לקהל הישראלי

קהל התערוכה, מחפש איכות וחוויה שלא ניתן למצוא אותה בחנויות או תערוכות אחרות. את דיגיטאון 2017, ילווה קמפיין מדיה מאסיבי. זו תערוכה שניתן לבלות בה יום שלם ואף יותר, בשנים שעברו, מבקרים רבים חזרו להמשך התרשמות גם ביום שאחרי.

התערוכה, תהיה פתוחה לקהל במשך יומיים בחג סוכות, בין השעות 11:00 בבוקר ועד 22:00 בלילה. עם יום הקמה שלם לפני כן.

תאריך התערוכה: 09/10/17-10/10/17, יום הקמה 08/10/17, חול המועד סוכות.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.