אוהבים צליל משובח? רוצים לשדרג את חווית האודיו בבית? תערוכת דיגיטאון 2015 שתתקיים בחג החנוכה מתמקדת בתחום האודיו והוידאו הביתי (סטריאו וקולנוע ביתי).  התערוכה תציג לקהל את מגוון החידושים בתחום האודיו לשימוש בבית ובדרכים, כמו גם השקות בכורה בתחום הקולנוע הביתי, סטריאו וכל מה שקשור לתחום, בין אם מדובר בפטיפונים ומגברי מנורות או מערכות אודיו אלחוטיות מהמתקדמות ביותר.

רוצים כרטיסים במתנה? TGspot ו-Dtown מחלקים לכם 7 מקומות לכניסה בחינם לתערוכה. איך זוכים? כל שתצטרכו הוא להוכיח לנו שאתם חובבי התחום בנשמה, ולכתוב לנו כאן בתגובות: מה היא מערכת החלומות שלכם לקולנוע ביתי ומוזיקה?

צוות השופטים המורכב מכתבי האתר יבחר את הסיפורים הכי טובים ויפרסם אותם כאן בפוסט זה. אז קדימה, חשבו היטב מה לדעתכם המערכת הכי מגניבה שכסף יכול לקנות ויש לכם סיכוי להיות מבין הזוכים. עוד על התערוכה, כאן בהמשך.

דיגיטאון 2015

כמיטב המסורת של דיגיטאון (תערוכה רביעית), לא מדובר כאן בתצוגה פאסיבית אלא בהדגמות חיות שבאות להעביר את החוויה המלאה של האזנה למערכת אודיו איכותית – עם סטריאו משובח או צליל היקפי רב ערוצי.

התערוכה תתקיים בחג החנוכה, בתאריכים 09-10 בדצמבר 2015 בין השעות 11:00-22:00. במהלך ימי התערוכה, יתקיימו מבצעי מכירה מיוחדים, הגרלות והפתעות.

היכן? התערוכה מתקיימת בבניין הסמינרים של כפר המכביה (רחוב פרץ ברנשטיין 7, רמת גן) שנבחר בזכות מיקומו המרכזי בארץ, התנאים הנוחים להדגמות אודיו והחנייה החופשית. בבניין שלוש קומות ושטחי הדגמה בחלל פתוח. במקום יתקיימו הדגמות Live Demonstration – תצוגות מוצרים ופעילויות שונות.

קרא עוד:  מתעדכנים גם בטלגרם בכתבות האחרונות

רכישת כרטיסים

מידע נוסף על התערוכה

תנאי השתתפות:

1. יש לכתוב את הסיפור בפוסט בעמוד זה בלבד.

2. כל משתתף רשאי להעלות סיפור אחד בלבד.

3. הסיפור צריך לכלול מידע על מערכת החלומות שלכם.

4. תקופת התחרות –  03.12.2015 – 05.12 בשעה 22:00.

5. חובה למלא את המייל בתגובה (לא מפורסם).

6. בהשתתפותכם הנכם מאשרים את תנאי התקנון.

7. ט.ל.ח.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.