תערוכת דיגיטאון 2011 נחשבת בישראל לתערוכה הגדולה והחשובה ביותר בתחום האודיו / וידאו לשוק הביתי (סטריאו וקולנוע ביתי). התערוכה תציג את מגוון החידושים בתחום לשימוש בבית ובדרכים, כמו גם השקות בכורה מקומיות.

DIGITOWN מביאה לארץ את מסורת התערוכות המובילות והגדולות ביותר בעולם, כדוגמת תערוכת CES בארה"ב. לראשונה מזה 30 שנה, תתקיים בישראל תערוכת אודיו בבית מלון עם הדגמות אקוסטיות בחדרים.

דיגיטאון 2011 מחולקת לשני מתחמים: א) מתחם קולנוע ביתי 3D וגאדג'טים – שלוש קומות של תצוגות מערכות קולנוע ביתי, מקרני תלת מימד, אביזרים וגאדג'טים. ב) מתחם סטריאו Hi-End: קומה שלמה במלון כפר המכביה המחודש הכוללת תצוגות אודיו יוקרתי, מערכות סטריאו מהדגמים היוקרתיים והאיכותיים ביותר.

באולמות התערוכה, תוצג שורת דגמים של מקרני תלת מימד לסלון הביתי, מהדגמים החדשים ביותר שהושקו זה עתה בעולם.

חשיפות בתערוכה
בתערוכה יחשפו, לראשונה בישראל, טאבלטי האנדרואיד החדשים של Archos עם אפשרות לקישוריות 3G בחצי מחיר מהמקובל (פחות מ- 1,500 ש"ח לטאבלט 8") ולעומתם – בצד השני של סקאלת המחיר רמקולי העל Cabasse l'ocean במחיר של יותר מחצי מיליון ש"ח לזוג. בנוסף, תוצג לראשונה טלוויזית ה- VideoWave של יצרנית האודיו Bose אשר כוללת מערך רמקולים שלם ובלתי נראה שמחליף מערכת קולנוע ביתי מסורתית מלאה, מקרני HD של אפסון עם רמקולים ותחנת עגינה מובנית לאייפד ואייפון, תחנות עגינה למכשירי אנדרואיד ועוד.

קרא עוד:  מי הבא בתור? פייסבוק ביטלה את כנס המשווקים שלה בגלל נגיף הקורונה

התערוכה פתוחה לקהל הרחב בין התאריכים 17-18 באוקטובר, בימי חול המועד סוכות, בין השעות 11:00-22:00.

מחיר כניסה: 40 ש"ח, יש חניה חופשית במקום.

כתובת: רחוב פרץ ברנשטיין 7, רמת גן.

פרטים נוספים: www.digitown.co.il

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.