המכשיר שכולם מצפים לראות בתערוכת MWC 2012 הוא ללא ספק הגלקסי אס 3(Galaxy S III) ועד שזה ייקרה ציפינו שיגיעו אלינו שמועות, השערות ושאר הדברים, אבל את זה לא ציפינו. סמסונג מסכמת את תערוכת CES בוידאו קליפ קצר המציג את כל החידושים האחרונים שהציגה החברה ודבר מפתיע הגיע אלינו בדקה 7:10 שם אנו מקבלים הצצה ראשונה למכשיר לא מזוהה

אם נסתכל מקרוב נזהה כי הוא דק מאוד, כל כך דק שנראה יותר דק מה-RAZR. הוא גם גדול יותר מהגלקסי אס הנוכחי והמסך מתוח עד הקצוות. מלבד הצגת הזום במצלמת המכשיר, והתצוגה מהצד, אנחנו לא זוכים ליותר מידי תשובות לשאלתנו הרבות. אין צורך לומר כי הוא מאוד נראה כמכשיר הדגל הבא של סמסונג, הגלקסי אס 3. מצד שני זה יכול להיות הדור הבא של הגלקסי נוט או סתם עיצוב הדומה מידי למכשירי הגלקסי השונים.

בסופו של דבר, רבים הסיכויים כי נראה את מכשיר הגלקסי הבא בתערוכת Mobile World Congress בחודש הבא. לכן לא היינו סומכים כי זהו המכשיר האמיתי שסמסונג סיפקה לנו הצצה מקדימה לחצי שנייה, אך עם דמיון רב למכשיר כיום, אנחנו נאלצים להסתפק בזה.

מה דעתכם, האם זהו המכשיר המדובר?

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.