האם גל ההדלפות שחשף את מכשיר ה'נקסוס 5' (Nexus 5) מכה וחושף גם את מחשב הלוח החדש של גוגל? נראה כך בתמונת יח"צ שעלתה לדף הבית החדש של אנדרואיד ניתן להבחין במחשב-לוח לא מוכר.

על התמונה התריע המשתמש Britoid בפורומים של The Verge, כאמור את התמונה ניתן למצוא באתר החדש, שהושק עם ההכרזה על גרסה 4.4. התמונה נמצאת בפסקה השנייה, תחת הכותרת 'A library that goes with you', בה נראית אישה המשתמש במחשב-לוח לא מזוהה שלא מזכיר את ה'נקסוס 7' משום שהוא בעל מסגרת מסך דקה יותר, כי בגלל סמלי המחוונים בצבע לבן אנו מבינים כי הוא מריץ את 'קיט-קט', אנדרואיד בגרסה 4.4. המסגרת הדקה מסביב למסך לצד גודל המכשיר הקטן מעלה את הסברה כי מדובר במסך בגודל 8-אינץ'.

למרות ההתרגשות חשוב לזכור, כי בניגוד למכשיר ה'נקסוס 5' שנחשף בווידאו בו נראה עובד גוגל מחזיק במכשיר, פה מדובר בתמונה שעברה עיבוד – ניתן להבחין בחלקו התחתון של המכשיר כי מסך החנות 'יושב' בשיפוע, ייתכן כי המעצב שינה, מסיבותיו שלו, את גודל המסך. כרגע ניקח את התמונה הזאת בעירבון מוגבל אך נמשיך לעקוב ולראות, אם כמו במקרה של ה'נקסוס 5' גוגל תמשיך לזרוע רמזים עד להשקת המכשיר.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.