דיאבלו 3, משחק הפנטזיה והאסטרטגיה המצופה ביותר בעולם מבית 'בליזרד' יושק ב 15.05.12 בכל העולם. המשחק, שתוכנן ועוצב במשך 12 שנים מוצע למכירה מוקדמת ברשת באג בצירוף חולצה מקורית. באג יציעו למכירה גם את מהדורת האספנים המוגבלת.

ציפייה למשחק מחשב מעולם לא הייתה כה גדולה כמו הציפייה לדיאבלו 3. המשחק הראשון יצא בשנת 1997 על ידי 'בליזרד' ורבים מחשיבים אותו לאחד ממשחקי התפקידים הממוחשבים המוצלחים בכל הזמנים.

בגירסת ההמשך של דיאבלו, דיאבלו 2, משחקים בכל עת עשרות אלפי משתמשים, המשתמשים בשרת המשחקים של חברת בליזרד – בטל.נט. דיאבלו הפך למשחק קאלט בעיני רבים ברחבי העולם ואלפי אתרים הוקמו בנושא. כמו כן הוקמו מספר רב של קהילות שחקני דיאבלו, חלקם מקימים אף שבטים שמשחקים כקבוצה מאוחדת בשרתי האינטרנט.

המשחק החדש בסדרה. הוכרז ב-28 ביוני 2008, וייצא לחנויות ב 15.05.2012. העלילה מתחוללת 20 שנה לאחר סיום ההרחבה לשני: טיריאל, המלאך אשר ליווה את הדמות במשחק הקודם, משמיד את "אבן העולם" (The worldstone), אט אט בארץ נפוצות שמועות על רוע מסתורי חדש שהתעורר. דאז מגיע דקארד קיין (בן הלוויה של הדמות מהמשחקים הקודמים) אל הריסות טריסטראם, ימים ספורים חולפים וכוכב שביט מסתורי נופל באותו אתר, פורטל נפתח במקום וממנו בוקעים צבאות הגהנום הפולשים הפעם במספר אדיר למדי. אלו עושים דרכם אל עולם האדם בפעם השלישית. דיאבלו יהיה במשחק, על השחקן לתרום את חלקו נגד הפלישה.

קרא עוד:  ביקונקט השיקה בישראל את קו אוזניות המשחק החדשות של SteelSeries

המכירה המוקדמת מתבצעת ברשת באג:

משחק + חולצה מקורית – 299 ₪

משחק במארז אספנים במהדורה מוגבלת + חולצה מקורית – 449 ₪

[הודעה לעיתונות נכתבה כלשונה]

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.