ניתן להשיב לתגובות המשתמשים דרך אזור הניהול

נראה כי לקראת ה-Goole I/O, כנס המפתחים השנתי של החברה, מציגה גוגל אפשרות חדשה שנועדה לקסום בעיקר למפתחים היישומים, כעת גם הם יוכלו להשמיע את קולם ולהשיב לביקורות שהשאירו משתמשים.

בבלוג המפתחים של החברה הכריזו על האפשרות החדשה. אומנם כרגע מדובר באפשרות שנמצאת בהרצה והיא זמינה רק עבור מפתחים נבחרים (אלו שלצד שמם מופיע תג עלה הטורקיז). אך בעתיד, בהתאם לאחוזי ההצלחה של האפשרות, היא תהיה זמינה עבור כלל המפתחים בגוגל פליי, חנות היישומים לאנדרואיד.

הקץ לשיח חרשים

ניתן להשיב לתגובות המשתמשים דרך אזור הניהול

משתמשים רבים ובעיקר המתוסכלים שבהם בוחרים להוציא קיטור אודות אכזבתם מיישום מסויים באזור התגובות במקום ליצור קשר ישירות עם המפתח בדוא"ל, לדאבונם עד כה לא היה ברור אם המפתח מכיר את התופעה עליה הם מדווחים והיה נוצר "שיח חרשים", מצב מתסכל הן עבור המשתמש שלו אין מידע האם המפתח מכיר או עובד לתיקון הסוגייה והן עבור המפתח שלא מסוגל לשקף לשאר המשתמשים כי הסוגיה מוכרת ונמצאת בטיפול.

כעת עם הצגת האפשרות החדשה יוכלו הפתחים להשיב ישירות למשתמשים, בנוסף אלו יקבלו התראה לתיבת הדוא"ל שלהם כאשר מפתח השיב לביקורת שהושארה ואף מוצעת אפשרות ליצור קשר ישירות עם המפתח שלא על-גבי אזור הביקורות של היישום.

למרות שהאפשרות מוגבלת כרגע רק עבור מפתחים נבחרים, אין ספק כי היכולת להשיב למשתמשים תוכל לשפר את חווית השימוש בחנות היישומים של גוגל הן למפתחים והן למשתמשים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.