אם המתנתם בקוצר רוח לפריצה של גרסת (1.)iOS 4.2 ששוחררה בשבוע שעבר, Dev Team השיקו את הפריצה הרשמית למכשירי ה-iPhone 3G ,3Gs ו-iPhone 4. הפריצה לאחרון כבר הסתובבה במהלך הסופ”ש האחרון וכעת נוספו גם הפריצה למכשירי ה-3G ו-3Gs.

בימים האחרונים שקדמו לפני סוף השבוע עמלה קבוצת ה- Dev Team על עדכון ה-Cydia בראשותו של סאוריק להתאים את ה-Cydia עבור הגרסה החדשה. בסוף השבוע החלו יותר ויותר תוספים ואפליקציות ה-Cydia להגיע בגרסאות מותאמות ל- 4.2.1 וכעת כל מה שנשאר הוא ל- ultrasn0w להתעדכן כדי שמשתמשי ה-iPhone 3G וה-iPhone 3Gs יוכלו לפרוץ את מכשיריהם לגרסה 4.2.1 לשימוש מלא.

הקבוצה ציינה שגרסת ultrasn0w ששוחררה מתאימה לגרסאת המודם 5.15 של מכשירי האייפון 3G והאייפון 3Gs ואילו הקבוצה עובדת במרץ כדי להביא לפריצת המודם של מכשיר האייפון 4 (שכרגע זמין לגרסה 1.59.00), דבר שיקח יותר זמן אם כי ההאקר Sharif הצליח כבר למצוא מספר פרצות שימושיות למדי.יש לציין כי הפריצה למכשירי האייפון מעט מורכבת ומומלצת רק לבעלי ניסיון.

פורסם במקור באתר iPhones

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.