בלוג הטכנולוגיה TechnoBuffalo אשר יש לו היסטוריה של דיוק בדיווחים מוקדמים על מכשירי של מוטורולה, מדווח לנו הפעם על כמה פרטים ראשונים על מכשיר ה-Droid הבא, הלא הוא ה-Droid 3, שכזכור, זוהי סדרת המכשירים מבוססי האנדרואיד לשוק בארה"ב, כשאצלנו ובאירופה אנו מקבלים מכשירים דומים רק בשם Milestone. מכשיר המקלדת מבוסס מערכת האנדרואיד שלו כבר דור 2 (בקרוב אצלנו) וכפי השמועות החדשות מספרות, מוטורולה מתכננת גם את הדור השלישי.

זה זמן מה שישנן שמועות אודות המכשיר, אך לבלוג יש מקור אמין אשר סיפר מעט על המכשיר, שתמונות מוקדמות שלו נחשפו ב-HowardForums. המקור מספר שההשערות אודות המסך של המכשיר, אשר יהיה מסך 4 אינצ' ברזולוציית QHD נכונות,  ושהמעבד של המכשיר העתידי יהיה מעבד כפול ליבה, ייתכן אף TEGRA 2. בנוסף המכשיר יאפשר יציאת HDMI לכל צרכי בידור ה-HD שלנו, תתווסף למכשיר גם מצלמה קדמית, והמצלמה האחורית תגיע עם חיישן של 8 מגה פיקסל. מלבד המידע הפנימי, אנו לומדים מהתמונות שלמקלדת המלאה נוספה עוד שורה, כשסופסוף המשתמשים אשר חיכו בקוצר רוח, יקבלו שורת ספרות ייעודית.

 

-פרסומת-
זהו הפרופיל האישי שלי, והוא יכול לשמש לי כבמה להלל את עצמי ולספר על עצמי סיפורי אלף לילה ולילה... אבל אין הנחתום מעיד על עיסתו, לכן, אצטט את גדולי האומה: "יש איזה רועי אחירון מטומטם מעצבן באתר TGSPOT..." (אריק, טרול, פיקסלים על פורום, 2011) ובנימה רצינית, טכנולוג, כותב להנאתי, גם מצלם (לפעמים).