בעלי Desire שימו לב: HTC הודיעה כי היא לא מתכוונת לשחרר עדכון למכשיר שלכם עבור גרסת האנדרואיד 2.3, זאת למרות ההבטחה המקורית שלה. ההודעה המאכזבת הגיעה מעמוד הפייסבוק של החברה בה הסבירה כי מהנדסי התוכנה לא הצליחו לבצע אינטגרציה לגרסת ה-Gingebread עבור ה-Desire לאחר ש”חווית המשתמש של ה-HTC Sense לא עבדה כמצופה”, להגדרתה.

“המהנדסים שלנו עבדו קשה במהלך החודשים האחרונים כדי למצוא דרך להביא את גרסת ה-Gingerbread למכשיר ה-HTC Desire מבלי להתפשר על חווית המשתמש של ממשק ה-Sense כפי שאנו מצפים מהמכשירים שלנו. אנחנו מצטערים לומר כי נאלצנו לקבל שאין מספיק זיכרון למכשיר כדי שיוכל לאפשר לו לספק גם את ה-Gingerbread וגם את חווית ה-Sense ב-Desire. אנחנו מתנצלים מקרב לב עבור המשתמשים שהתאכזבו לשמוע את זאת.”

כפי הנראה מדובר בחוסר זיכרון של מכשיר ה-Desire לעומת הדרישות של ממשק ה-Sense, שכידוע השתדרג לא מעט בתקופה האחרונה ודורש משאבים רבים לעומת גרסאות קודמות אולם, אי אפשר לומר כי זו מערכת האנדרואיד 2.3 הרצה על שלל מכשירים זהים (כדוגמת ה-Nexus One) ולכן האכזבה היא רבה, שגם מתבטאת בכעס כלפי HTC על כך כי היא למעשה מצהירה כי היא לא תציע שדרוגים עתידיים למכשיר ה-Desire. כעת נותר למי שעדיין לא עשה עדיין את הצעד, לחפש לעצמו את הרום החביב עליו מעשרות הרומים באנגלית או מאחדות הרומים בעברית ולשדרג כבר עכשיו לאנדרואיד 2.3.

קרא עוד:  עדיין לא הסוף: HTC תעדכן את מכשיריה ל-Pie ותכריז על טלפון חדש בקרוב

עדכון: HTC מזגזגת: עדכון ל-Gingerbred יגיע בסופו של דבר ל-Desire

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.