Dell ישראל מכריזה על עדכון ורענון קו המחשבים עסקיים ניידים ושולחניים מדגמי Latitude ו-OptiPlex המציעים עיצוב עמיד המביא בחשבון את צרכי המשתמש הודות ליכולת ניהול חדשנית והגנת נתונים. פתרונות המחשוב החדשים של Dell  לעסקים משתלבים באופן טבעי במערכות הטכנולוגיה העסקיות המחייבות גישה מאובטחת לנתונים בכל עת ובכל מקום, במקביל לתפוקה, על מנת למלא את התביעות של עובדים ניידים מתמיד.

"המורשת של Dell היא לספק פתרונות מחשוב המסייעים ללקוחות להגדיל את הפרודוקטיביות ולהשיג תוצאות. היום אנו מציגים את קו המוצרים החזק ביותר שלנו, המשלב פתרונות ושירותים שעוזרים לארגונים מכל הגדלים לעשות יותר מתמיד" אמר שלומי קווארטלר, מנכ"ל Dell  ישראל. "הקו החדש של Dell מסייע ללקוחות לשגשג עם התקנים ופתרונות המתמקדים במשימה ובמקביל מעצימים את המשתמשים, בין אם בחדר הישיבות, בכיתת הלימוד או במשרד. כל זה, הודות ליכולת ניהול חדשנית והגנת נתונים ברמה הדרושה למחלקות מחשוב."

משפחת Dell Latitude E ו-Dell OptiPlex

הפתרונות החדשים של Dell ללקוחות עסקיים מציעים ממשקים דינמיים, גמישים ואינטואיטיביים בעיצוב מסוגנן ומתוחכם. החל מהדגמים הבסיסיים וכלה בדגמים היקרים, השולחניים והקלים ביותר לנשיאה, כל המחשבים הניידים והשולחניים החדשים מציעים את היתרונות הבאים:

 • סופג זעזועים StrikeZone™, חיישן תגובה מהירה למקרה של נפילה ובידוד גומי חדש לדיסק הקשיח המגונן על הנתונים מנפילות ותנודות.
 • חיי סוללה ארוכים של עד 32.7 שעות ואופציה לרכישת סוללת 9 תאים עם slice ומגש, 2 ג"ב* של זיכרון, גרפיקה משולבת, טכנולוגיית מעבד Intel® Core™ דור שלישי, ו-SSD* אופציונלי של 128 ג"ב* ו-ExpressCharge™ המאפשר טעינה של 80 אחוזים בשעה (בקונפיגרציות נבחרות).
 • מערכות ניהול Intel™ vPro iAMT 8.x עם הרחבות vPro ייחודיות התומכות ב-BIOS מרוחקים ו-remote wipe לדיסק הקשיח של דל המאפשר ניהול מרחוק של משפחת הניידים Latitude E-Family ומחשבי OptiFlex השולחניים על –ידי מחלקת ה-IT, לרבות ניהול קל של מחשבים out-of-band.
 • הגנת הנתונים של Dell ויכולת ההצפנה מספקות הגנת נתונים הזמינה במאיץ הצפנת החומרה האקסקלוסיבי של Dell כאופציה.
 • המחשבים בעלי הכנת USB 3.0 המאפשרת העברת נתונים מהירה לאחסון מקומי וסנכרון – מהירות גבוהה פי עשרה מ-USB 2.0 ו-USB Powershare לטעינת התקני USB 3.0 במצב "שינה" או בתחנות עגינה המספקות כעת תמיכה מקורית ביציאות USB 3.0.
 • קישוריות משופרת: זמין עם LTE Mobile Broadband ובלוטות' 4.0 כאופציה;בהמשך לקו המוצרים העסקיים הקודם שזכה לשבחים רבים ועבר יותר מ-100 שדרוגי התאמה וגימור על סמך המשוב מצרכנים, Dell ממשיכה ומחזקת את מעמדה עם השיפורים הבאים:
 • ה-Latitude E6430s בא בעיצוב חדש המאזן בין ניידות לבין יכולת תפוקה בכל מקום במארז משובח ונייד במיוחד, קל משקל ובגודל של "13.3 בשילוב עם צג מפתיע בגודלו של ”14.
 • מחשבי Dell Latitude הניידים, דגמי E6230, E6330, E6430 ו-E6530 עם צגים בגודל של "12.5, "13.3, "14 ו-"15.6 בהתאמה, נועדות לתמוך במגוון רחב של מקצועות ניידים. הם מספקים עמידות ותפוקה ניידת עם חיי סוללה ארוכים, אנטנה עתירת ביצועים ואפשרויות חיבור אלחוטיות וסלולריות בפס רחב*.
 • מחשבי Dell Latitude הניידים, דגמי E5430 ו-E5530 עם צגים בגודל של "14 ו-"15.6 בהתאמה, הינם אידיאלים לאנשי מקצוע המחפשים תמהיל זול וידידותי של ניידות ותפוקה משרדית. המחשבים הניידים מסדרת Dell Latitude E5 מוצעים כם עם טכנולוגיית ניהול מערכת Intel™ vPro.
 • מחשב נייד מוקשחLatitude E6430 ATG  מיועד לטמפרטורות קיצוניות, תנודות, אבק וגבהים גדולים. הוא מאיץ את תפוקת העובדים בכל תנאי שטח הודות לצד "14 מחוזק וידית אופציונלית לנשיאה נוחה.
 • משפחת Dell OptiFlex מספקת תפוקה יומיומית למטלות עסקיות קריטיות ומספקת את המחשבים השולחניים העסקיים הבטוחים, הגמישים והקלים ביותר לניהול בתעשייה. קו הדגמים המעודכן כולל את דגמי OptiFlex 3010, 7010, ו-9010 החדשים ואת המחשב השולחני הרב-תכליתי OptiFlex 9010 All-in-one. משפחת המחשבים השולחניים החדשה מציעה אפשרויות חיבור אלחוטיות, חיבורים למיקרופון ואוזניות לתקשורת טלפונית על גבי אינטרנט והסמכת Microsoft Unified Communications להתוועדות וידיאו אופטימלית.
קרא עוד:  לאינטל ומיקרוסופט נדרשה כמעט שנה בכדי לתקן פרצת אבטחה חמורה במעבדים

–          דגם OptiPlex 9010 XL, הזמין משותפי OEM של דל ונתמך על-ידי Dell ProSupport for OEM' מצריך פחות החלפות רכיבים במהלך חיי המוצר, מתריע על צורך פוטנציאלי להחלפת רכיבים  ותהליך מנוהל של סיום חיים, מעניק ליצרנים יציבות משופרת ומקטין את הצורך בהשגת הסמכות מחודשות ויקרות.

–          דגם OptiFlex 9010 All-in-One בעיצוב חדש ואלגנטי מציע תפוקה מוגברת תוך חיסכון בשטח שולחן הודות לספק כוח מובנה, אפשרויות הרכבה על קיר (VESA mounting) ומקלדת ועכבר אלחוטיים כאופציה.

 

משפחת Dell Precision
בנוסף, חושפת Dell  פרטים נוספים לגבי תחנת העבודה Dell Precision T1650  בתצורת מגדל וברמת כניסה, המספקת ביצועים רבי עוצמה לעסקים עם תקציב מוגבל. ה-T1650 נועדה ליישומים ועומסי עבודה מקצועיים ותובעניים כגון מידול דו-ממדי ותלת-ממדי, עריכת תמונות, שרטוטי CAD ופיתוח אינטרנט הדורש משאבים גדולים ממה שמציע מחשב שולחני סטנדרטי.

ה-T1650  מציעה עיצוב תעשייתי חדש עם תכונות שאינן מצריכות כלים, מבחר רחב של אפשרויות מעבדי Intel Core ו-Intel Xeon, מהירות זיכרון מוגברת של600MHz, ארבע יציאות USB 3.0 וטכנולוגיית Intel Smart Response Technology.*

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.