אחרי ה-Streak 5 וה-Streak 7, חברת Dell הכריזה רשמית על הטאבלט 10 אינצ' הראשון שלה ומאשרת את שמועות העבר שצפו ברשת. ה-Streak 10 Pro אשר הושק החל מהיום בסין הוא טאבלט ככל הטאבלטים מבוססי האנדרואיד שאנו עדים להם בתקופה האחרונה. Dell בוחרת לדלג בשלב הראשון על ארץ מולדתה, ארה”ב, ומשיקה את הטאבלט במזרח כי היא יודעת ששם התחרות מול ה-iPad  קלה יותר וכי לשוק המקומי העדפה למכשירים מבוססי האנדרואיד.

הרוכשים הסיניים יהנו ממחשב טאבלט בגודל 10.1 אינצ' המבוסס על מעבד ה-Tegra 2, כפול הליבה יחד עם 1GB DDR2 זיכרון פנימי. המסך מסוג LCD Gorilla Glass ברזולוציה 1280×800,והטאבלט מגיע בנוסף עם מצלמה 5 מגה פיקסל אחורית, 2 מגה פיקסל קדמית, כניסת USB, קישוריות WiFi , Bluetooth ויציאת וידאו HDMI התומכת בניגון וידאו עד 1080p. ה-Streak 10 ירוץ על מערכת האנדרואיד בגרסה 3.1 על גבי אחסון פנימי בנפח 16GB.

Dell לא מביאה כאן משהו יוצא דופן כשגם במשקל מדובר בטאבלט לא מהקלים שיש בשוק (727 גרם) אך בסוללה נראה שיפור מסוים ביחס לטאבלטים אחרים המבטיח עד 12 שעות שימוש, וגם שנתיים אחריות מלאות מהחברה. הטאבלט נמכר תמורת ¥2,999 שהם כ-$465, וכבר זמין שם למכירה. צפו בוידאו של Engdaget מאירוע ההשקה בהמשך.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.