חברת Dell מכריזה היום על פתרונות חדשים תומכי מציאות מדומה, המציגים קריטריונים טובים יותר לחוויה מיטבית, הן עבור צרכנים והן עבור יצרני תכנים של מציאות מדומה. החברה מגדירה שלושה תנאים לתמיכה מיטבית במציאות מדומה: דרישות CPU, זכרון וגרפיקה מינימליות לחווית צפיה במציאות מדומה; התקני גרפיקה העובדים עם פתרונות אלה באופן אמין ולבסוף, מבחני ביצועים שיערכו על ידי Dell תוך שימוש במדדים של ספקי HMD (Head-Mounted Display), של ספקי תוכנה עצמאיים (ISV) או מבחן של צד שלישי אם קיים.

תוך עבודה צמודה עם שותפים בתחום החומרה והתוכנה, Dell ממסדת את מחויבותה לעתיד המציאות המדומה על ידי אספקת פתרונות מיטביים לצריכת מציאות מדומה ויצירתה, בצד ישומים יעודיים של ספקים עצמאיים ללקוחות מקצועיים.

לדברי ראול טיקו (Rahul Tikoo), מנכ"ל חטיבת תחנות עבודה מסדרת Dell Precision: "מוצרי Dell Precision העניקו עד עתה חוויות מחשב מוטמעות, לרבות מערות תלת מימדיות, ישומי סימולציה וישומים צבאיים. הדור הבא של המציאות המדומה מביא ויזואליציה מוטמעת להמונים על ידי הנגשת הטכנולוגיה. קיימים אינסוף ישומים, ותחנות העבודה בסדרה זו עונות על הצורך בדרישות גבוהות יותר מצד יצרני תוכן מקצועיים התובעים אמינות גבוהה, וביצועים מעולים כאשר הם בונים תוכן מציאות מדומה שלא יאמן".

כדי לענות על הצרכים של יצרני תוכן מקצועיים, Dell הכריזה בנוסף על שדרוגים לתחנות העבודה מסדרת Precision Tower, הכוללים ביצועים משופרים, גרפיקה טובה יותר וזכרון נוסף ליצירת תכנים של מציאות מדומה. תחנות העבודה החדשות בסדרה, Precision Tower 5810, 7810, 7910, וכן Rack 7910 שודרגו וכוללות עתה מעבדים חדשים מסוג Intel Broadwell EP עם מספר ליבות גדול יותר וביצועים משופרים עבור ישומים מרובי-הליכים המשמשים ביצירת מודלים, בניתוח ובחישובים מקצועיים.

קרא עוד:  הטאבלט CHUWI Hi8 SE מציע מפרט מפתיע ב-75 דולרים

שדרוגים נוספים כוללים את טכנולוגית הגרפיקה המקצועית העדכנית ביותר של AMD ושל NVIDIA, התקני Precision Ultra-Speed עם ביצועים מהירים עד פי 4 מזכרון SATA SSD רגיל ועד לטרהבייט אחד של זכרון DDR4 הרץ במהירות של 2400MHz. השיפורים כוללים גם טכנולוגיות בלעדיות של Dell, כגון טכנולוגית Reliable Memory , עליה רשום פטנט, תוכנת זכרון מטמון מהיר בסיוע Intel CAS-W וDell Precision Optimizer- משודרג, המכוון את תחנת העבודה באופן אוטומטי על פי פרופיל משתמש מתאים שנבחר מבין 22 פרופילים מקצועיים מוגדרים מראש, ובכך מגדיל תפוקה ומבטיח ביצועים מיטביים. בנוסף, לשיפורים מרשימים אלה, Dell הרחיבה את מגוון פתרונות הקירור הנוזלי המשפר את אקוסטיקת המערכת ב-38% (לכל היותר).