דל (Dell) הודיעה על השקתו של טאבלט חדש בסדרת המוקשחים המיועדת לתנאים סביבתיים קשים או יוצאי דופן. Latitude 7220 Rugged Extreme, הוא טאבלט שנבנה כדי לעמוד בדרישות העובדים בסביבה קשה, כמו שטחי לחימה, אמבולנסים, אתרי בנייה, מפעלי ייצור, או תנאי מזג אוויר קשים כמו סופות חול ומדבריות או לחילופין סביבה מושלגת קיצונית.

Latitude 7220 Rugged Extreme הוא הטאבלט המוקשח בגודל 12 אינץ', אשר נחשב לקל והחזק ביותר הקיים כיום בשוק (ביחס למכשירים מקבילים בעלי צג 12 אינץ'). גופי חירום חייבים להמשיך לתפקד גם כשסביבתם מושבתת. על כן, הטאבלט מספק ניידות וקישוריות המסייעות למשתמשים בשטח לעבוד ביעילות גם מחוץ למשרד. העמידות שלו מציעה שקט נפשי לאלו שנמצאים במקומות עבודה מאתגרים במיוחד. בין המאפיינים של הטאבלט החדש, ניתן למצוא צג Full HD משופר המציע נתון בהירות של 1000 NIT וכולל ציפוי נגד סנוור, המאפשר למשתמש לעבוד עימו גם באור שמש ישיר. הצג מאפשר שימוש נוח גם עם כפפות ומציע יכולות Multi-Touch.

Image result for Latitude 7220 Rugged Extreme,"

תכונות עיקריות בטאבלט החדש:

• ביצועים גבוהים עבור יישומי השטח התובעניים ביותר – אפשרויות כוח עיבוד מרובות, הכוללות את מעבדי Intel Core דור שמיני העדכניים ביותר, ובתוך כך גם כוננים אמינים בתקן PCIe עם כונן אחסון מירבי של 2TB.

• אמינות ובטיחות בסביבות קיצוניות – הטאבלט עבר בדיקות MIL-STD-810G / H ובנוסף מצויד בתקן IP-65 להגנה מפני חדירת אבק, לכלוך ומים, יחד עם אישורי אזורים מסוכנים Class 1 Div 2. המחשב עמיד לנפילה מגובה 1.2 מטר ולטמפרטורות ממינוס עשרים ועד 62 מעלות צלזיוס.

• אנרגיה ללא הפרעה – סוללה אופציונאלית דואלית התומכת ב-Hot Swapping ובטעינה לעבודה רציפה.

• צג במפרט גבוה – צג Full HD עם נתון בהירות של 1000 NIT וכולל ציפוי נגד סנוור המעניק את היכולת לקרוא היטב בכל תנאי אפשרי. הצג מאפשר שימוש בעט סימון מחוספס ובכפפה ומציע יכולות Multi-Touch.

• קישוריות לכל משימה – Wi-fi 802.11ax, פס רחב עולמי בטכנולוגיות4G /LTE וטכנולוגיות 'עוקפות תקשורת רדיו' עבור WWAN, WLAN ו-GPS מאפשרות למשתמשים להישאר מחוברים בכל מקום.

• מאפייני אבטחה משולבים – מצלמת אינפרא אדום מובנית עם מנגנון זיהוי פנים Windows Hello מאפשרת למשתמשים להיכנס למכשיריהם בצורה קלה ובטוחה. בנוסף, קוראי כרטיסים חכמים לזיהוי טביעות אצבע עם/ללא מגע מוצעים כאופציה לטובת איזון בין אבטחת הנתונים לבין נגישות מרבית.

• תאימות והשתלבות – מנהלי IT יעריכו את קלות ההטמעה – הטאבלט Latitude 7220 Rugged Extreme תואם לרוב תחנות העגינה הקיימות היום בשוק מבית דל ומתאים גם לאביזרים מהדור הקודם, הן לרכב והן לשולחן העבודה.

"לקוחות טיפוסיים ל- Latitude 7220 Rugged Extremeשל דל, פועלים לרוב בסביבה מאתגרת ביותר ובלתי ניתנת לחיזוי מוקדם. גישה מתמדת לנתונים שלהם היא חיונית לתפקידם. הטאבלט המוקשח החדש מצויד במעבדים המתקדמים ביותר ובמספר אפשרויות קישוריות והכל במחשב קומפקטי וקליל, המתוכנן באופן מושלם לאנשי שטח". כך אמר אורן לוי, מנהל תחום מחשוב אישי לעסקים ב-Dell ישראל.

זמינות ומחיר: Latitude 7220 Rugged Extreme זמין לרכישה אצל המפיצים המורשים של דל, במחיר המומלץ לצרכן החל מ-1599 דולר, בהתאם לתצורות השונות.