האם 32 שעות עבודה רציפות עם המחשב הנייד שלכם יספקו אתכם? תחשבו: לא ממש משנה מה תעשו עם המחשב, הוא יפעל ברציפות במשך יממה וחצי, ולמעשה, בשימוש רגילה הוא יכול להגיע גם לכמה ימים של עבודה בלי כל טעינה. השאלה היא אם זה נשמע אמיתי… אז בדל (Dell) הראו או יותר נכון טוענים שכן, אפשר, אבל לא ממש כמו שאנחנו חושבים.

לאחר שהשבוע סיפרנו לכם שהחברה רעננה את קו מוצרי ה-AIO השולחניים שלה, הגיע גם תורם של הניידים, ואצל דל ניידים זה בעיקר עסקיים, אלה שמתכנסים תחת כנפיה מותג ה-Latitude. בהודעה רשמית מתארת החברה את המחשבי החדשים בקו שלה, אבל מבין כולם תפסה אותנו כמובן הפרט שהפך לנושא הידיעה הזו.

ובכן, החברה טוענת שבמבחנים באמצעות תוכנות ה-MobileMark של BaPco, שמשרתות גם אותנו לצורך בדיקות זמן העבודה שאנחנו מבצעים, הגיע אחד מהדגמים החדשים של מחשבי ה-Latitude הניידים ללא פחות מ-32.7 שעות עבודה. טוב, זה לא ממש פשוט, כמו שכבר הזכרנו בהתחלה.

המחשב Latitude E6430S, שהוא מחשב בעל מסך 14 אינץ' בתוך גוף של 13.3 אינץ', צויד במעבד IvyBridge, ב-2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, כונן SSD בנפח 128 ג'יגה-בייט וכדומה. אבל הנקודה היא שלצורך הבדיקה הזו ציידו אותו בסוללת 9 תאים במקום 6 תאים כרגיל, במקום הכונן האופטי שילבו סוללה מיוחדת, ומתחת למחשב, באמצעות החיבור לתחנת העבודה, צירפו עוד סוללה מיוחדת וגדולה במיוחד, כמעט בגודל מחשב כולו.

שלא במקרה, דל לא סיפרה כמה שוקל מחשב בתצורה כזו.

פורסם לראשונה באתר THspot.co.il

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.