ברשת שום דבר לא נמחק באמת: כך למדו על בשרם עובדי גירבוקס (Gearbox), אולפן הפיתוח מאחורי כותרי Borderlands, שהעלו לחשבון הטוויטר של המשחק פרטים אודות הכותר הרביעי בסדרה כמו תאריך היציאה לצד פרטים נוספים. הציוץ מאז נמחק אך גולשים זריזים הספיקו להעלות אותו מחדש.

בצילום מסך של הציוץ נכתב כי "המהומה מגיעה ב-13 בספטמבר" – תאריך היציאה של המשחק, כאשר שחקנים שיבצעו הזמנה מוקדמת יקבלו הטבה בדמות חבילת נשקים במראה זהוב. בנוסף בצידו השמאלי והתחתון של סרטון שצורף לציוץ, ניתן להבחין בסמליל של ה-Epic Games Store כך שייתכן והמשחק יושק תחילה בחנות המשחקים המיועדת למחשב האישי המתחרה ב-Steam.

בהתייחס לנושא הבלעדיות התייחס רנדי פיצ'פורד (Randy Pitchford), נשיא אולפן הפיתוח, וזה ציין כי הדבר נתון לשיקולה של המפיצה – במקרה הזה 2K Games – כשהוא מוסיף "אני בעד בלעדיות שכזו, כאשר היא מביאה עימה יתרונות ומוגבלת לתקופה קצרה – נגיד, שישה חודשים".

Borderlands 3 הוא הכותר הרביעי בסדרת משחקי האקשן-תפקידים מגוף ראשון. עלילה המשחק המתרחשת על 'פנדורה' כוכב אשר מושך אליו מגוון רחב של שכירי חרב, שמגיעים אליו במטרה לפשוט על הכספות המוסתרות בכוכב. סדרת המשחקים ידועה בזכות המגוון העצום של הנשקים שבה, הסגנון הוויזואלי המצוייר וההומור הייחודי. הכותר השלישי צפוי להגיע ב-13 בספטבר וזה יהיה זמין על המחשב האישי וקנסולות ה-PlayStation 4 ו-Xbox One.

צפו בקדימון החשיפה של Borderlands 3

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.